Badanie gleby pod budowę domu

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Krasinka
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2019, 10:15

Badanie gleby pod budowę domu

Post autor: Krasinka »

Firma Remma-Global oferuje usługi w zakresie geotechniki i geologii. Działa na terenie całej Polski, a także zza granicą. Oferuje najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Dodatkowo oferują również doradztwo geotechniczne.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Badanie gleby pod budowę domu

Post autor: moderator »

Samo przystosowanie gleby i ziemi pod budowę domu to są bardzo ważne prace i należy je przede wszystkim zlecić profesjonalistom. W moim przypadku była to firma http://staltechnika.pl/ i jestem zdania, że wszelkiej maści odwierty zrobili w bardzo dobry sposób. Najważniejsze jest to, że całość zgadza się z projektami.
Jaśko

Re: Badanie gleby pod budowę domu

Post autor: Jaśko »

Faktycznie samo badanie takiej gleby jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem wręcz przekonany, że w takiej sytuacji należy zrobić niezbędne odwierty. Z całą pewnością do tego typu prac mogę polecić każdemu wiertnice od https://staltechnika.pl/ i ja wiem doskonale, że sprawdzą się one przy takich pracach.
KingaĆ90

Re: Badanie gleby pod budowę domu

Post autor: KingaĆ90 »

Ostatnio korzystałam z pomocy firmy GEOOK u Pana Macieja Kurdzieko https://www.geook.org/oferta z miejscowości Małdyty. Firma zajęła się u nas profesjonalnie badaniem gruntu pod budowę . Firma zajmie się nie tylko przygotowaniem dokumentacji badania gruntu ale i dokumentację podwykonawczą, która pozwala określić zmiany wprowadzane w trakcie trwania prac.
ODPOWIEDZ