Monitoring

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Tacjana
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2023, 9:47

Monitoring

Post autor: Tacjana »

Planuję zainstalować system bezpieczeństwa w moim domu i chciałbym poznać Wasze opinie oraz rekomendacje w tej kwestii. Czy ktoś z Was może polecić konkretny system bezpieczeństwa do domu? Czy istnieją konkretne funkcje czy cechy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze systemu bezpieczeństwa? Co jest najlepsze? Monitoring, alarm, jakieś elementy smart home? Co wybrać? Co się najlepiej sprawdza?
Kamil O

Re: Monitoring

Post autor: Kamil O »

Witaj! Z tego, co się orientuję, Juwentus świetnie zna się na rzeczy. Oprócz ochrony osób fizycznych, oferują też przeróżne systemy bezpieczeństwa, w tym np. alarm przeciwpożarowy, czujnik zalania czy detektor tlenku węgla https://juwentus.pl/pl/dom-i-rodzina/alarm-tlenku-wegla. Do domu jak znalazł. Prawdę mówiąc, to nie wyobrażam sobie dziś nie mieć tego rodzaju zabezpieczeń. Ile kłopotów można dzięki temu uniknąć, szczególnie przy częstych wyjazdach. Zespół wszystko monitoruje, w razie czego dostaje się powiadomienia na telefon. Super sprawa.
Ewka91

Re: Monitoring

Post autor: Ewka91 »

Czy systemy alarmowe Akon są kompatybilne z kamerami monitoringu https://akon.pl/systemy-alarmowe/skala/ Planuję rozbudowę mojego systemu o monitoring wizyjny.
ODPOWIEDZ