ogrzewanie

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Penyó

ogrzewanie

Post autor: Penyó »

Witajcie czym ogrzewacie dokładniej ? ja właśnie zastanawiam się nad ekogroszkiem, czytałam o piecach czekam jeszcze na dofinansowanie, ale dodatkowo chciałabym zainwestować w dobry ekogroszek, czy na tym sklepie mają dobry ? https://centrumopalowe.com.pl/kategoria ... kogroszek/
Stokrotkaś

Re: ogrzewanie

Post autor: Stokrotkaś »

Od jakiegoś czasu zamawiamy węgle tylko z https://sobianek.pl/ . znajomi nam go polecili . Węgiel jest bardzo dobrego gatunku i w przystępnej cenie , a co najważniejsze mogę wsiąść mniejsze ilości i nie ma z tym żadnego problemy . Obsługa też jest bardzo miła
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: ogrzewanie

Post autor: Kaja »

Ja zauważyłam, że od jakiegoś już czasu popularne jest tak zwane ogrzewanie na podczerwień. Podobno można dzięki niemu sporo zaoszczędzić. Takie panele grzewcze na podczerwień widziałam ostatnio na stronie internetowej https://termoplaza.pl/sklep/. Polecam więc się tam rozejrzeć ;)
elkaa

Re: ogrzewanie

Post autor: elkaa »

Niedawno słyszałam, że bardzo dobrą opcją są jednak piecyki elektryczne do ogrzewania pomieszczeń . Faktycznie oferta jest tutaj bardzo obszerna, więc może jednak dobierzecie coś odpowiedniego dla siebie w atrakcyjnej cenie
Maćko

Re: ogrzewanie

Post autor: Maćko »

W przypadku dofinansowania wymiany pieca, jednym z głównych warunków jest posiadanie nieruchomości mieszkalnej lub użytkowej, która wymaga modernizacji systemu grzewczego. Programy dofinansowania mają na celu nie tylko poprawę efektywności energetycznej, ale również redukcję emisji szkodliwych substancji. Szczegółowe zasady i wymagania dotyczące dofinansowania można znaleźć na stronie https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sp ... pieca.html która zawiera bogate źródło informacji.
lunka

Re: ogrzewanie

Post autor: lunka »

Ogrzewanie podłogowe to świetny pomysł, jeśli chodzi o energooszczędne ogrzewanie domu. rura do ogrzewania podłogowego TERMO PE-RT od producenta Termolit z pewnością jest warta uwagi. Jest łatwa w montażu, a efekty są znakomite.

rękawica peelingująca
Jurgen

Re: ogrzewanie

Post autor: Jurgen »

W kontekście pomp ciepła wykorzystujących grunt jako źródło, kluczowe jest przeprowadzenie dokładnych badań geologicznych i hydrologicznych terenu. Tego rodzaju analizy pomagają określić, czy grunt na danej działce nadaje się do instalacji pionowych lub poziomych kolektorów. Szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące tego typu instalacji są dostępne na https://www.progressystems.pl/jakie-wym ... py-ciepla/ co jest niezbędne do zaplanowania skutecznej i efektywnej instalacji.
dankaaa

Re: ogrzewanie

Post autor: dankaaa »

My ostatnio z mężem wpadliśmy na pomysł by do naszej firmy dokupić solidne peleciarki. Ogólnie wybraliśmy https://labecotech.pl/ i rzeczywiście to była korzystna decyzja, sprzęt działa bardzo sprawnie, do tego jest on również porządnie wykonany
minek

Re: ogrzewanie

Post autor: minek »

Rastar2 to firma zajmująca się kompleksową sprzedażą i dystrybucją węgla, skierowaną zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki bogatej ofercie, obejmującej różne rodzaje węgla, klienci mogą liczyć na produkty spełniające ich specyficzne wymagania energetyczne. Firma https://rastar2.pl/ kładzie nacisk na jakość i efektywność, zapewniając tym samym niezawodne rozwiązania grzewcze i przemysłowe.
aśkaaa

Re: ogrzewanie

Post autor: aśkaaa »

Szczerze mówiąc ja ostatnio słyszałam, że bardzo dobre działanie posiada jednak też pompa ciepła . Dodatkowo też obsługa bardzo fachowo podchodzi do klientów, więc może jednak to by była udana współpraca. Jak sądzicie?
ODPOWIEDZ