Pracownie architektoniczne

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Pracownie architektoniczne

Post autor: kasia »

Witam, chciałabym w tym miejscu porozmawiać o pracowniach architektonicznych. Jakie polecacie, jakie Waszym zdaniem nie są warte uwagi? Podzielcie się tutaj swoim doświadczeniem i wiedzą. Wiele osób będzie Wam za to dziękować.
Awatar użytkownika
wiha
Posty: 42
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:18

Re: Pracownie architektoniczne

Post autor: wiha »

No nie wiem, czy można mieć w tym wielkie doświadczenie, kupując 1 projekt, ale my zdecydowaliśmy się na pracownię MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . To dobrzy fachowcy, a ich wizualizacje domów najbardziej nam przypadły do gustu. Więc ich mogę polecić.

płyty ażurowe kraków
Awatar użytkownika
emilia00
Posty: 95
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:45

Re: Pracownie architektoniczne

Post autor: emilia00 »

j atez miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego architekta, aż potem się natknęłam na http://terczynskadesign.pl dzięi której moje mieszkanie wygląda świetnie, wszystko jest na swoim miejscu :)
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Pracownie architektoniczne

Post autor: welma »

No nie, ja bym się nie pokusiła o to, żeby powiedzieć, że macie doświadczenie, ale my też na podstawie 1 zakupu ich polecamy. Wszystko dogadane, na stronie wszystko ładnie opisane.. Nie wiem, jak jest w innych pracowaniach, ale tu kosztorys wstępny i wszystkie informacje są od razu wiadome. To wygodne.
ODPOWIEDZ