Robot sprzątający

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
elżbieta83

Robot sprzątający

Post autor: elżbieta83 »

Witam wszystkich Forumowiczów,

czy moglibyście polecić robota sprzątającego do 2000 zł? Zależy mi na tym, by można było zdalnie włączyć robota i by nie miał problemów z rzeczami, które powinien w łatwy sposób wyminąć. Cały czas zastanawiam się nad https://irobot.pl/pl/. U moich znajomych góruje tylko ta firma, jednak nie wiem jaki model będzie odpowiedni. Na co powinnam zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru robota? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia
Jaśko

Re: Robot sprzątający

Post autor: Jaśko »

W sumie ja jeszcze takich urządzeń nie używałem i jestem zdania, że niektóre rzeczy i tak trzeba posprzątać osobiście. Przy okazji chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy artykuł https://calde.pl/blog/jaki-rodzaj-czysciwa-wybrac gdyż tak naprawdę sam wybór rodzaju czyściwa może być co dla niektórych przecież problematyczny.
lojtek

Re: Robot sprzątający

Post autor: lojtek »

Od jakiegoś czasu poszukuję jakościowego robota sprzątającego i muszę przyznać, że spośród wszystkich ofert nie jest mi łatwo wybierać. Spodobała mi się oferta, która jest dostępna w tym sklepie internetowym https://www.robojet.pl/ . Robot posiada stację ładująco-czyszczącą, dodatkowo myje podłogi oraz odkurza. W sumie wszystko w jednym.
ODPOWIEDZ