Studnia

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
małwa

Studnia

Post autor: małwa »

Cześć, czy jesteście w stanie mi powiedzieć, czy i jak budować będziecie studnię? Chodzi mi o to, że sama o tym myślę, ale tylko pod kątem budowy i późniejszego jej rozłożenia, czy wmontowania. Na razie nie będziemy próbowali sobie tego robić, bo dom jeszcze niegotowy. Nie wiem, jak to jest, ale bardzo mi zależy na dobrym efekcie. Czy Watermark pompa głębinowa to dobry wybór?
wargoł

Re: Studnia

Post autor: wargoł »

Posiadanie studni to kiedyś był pewien status. Dziś powiedziałabym, że to raczej przede wszystkim sposób na wspieranie ekosystemu. Wydaje mi się, że rozsądniej jest po prostu skupić się na tym, żeby być ekologicznym i wspierać odpowiednio naszą planetę. Wydaje mi się nawet, że to jest nasz obowiązek, a nie jedynie możliwość. I dlatego ja takie takie https://www.dambat.pl/ pompy chcemy kupić.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Studnia

Post autor: moderator »

Jak dla mnie sama studnia jest czymś niezwykle istotnym i jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na takie rozwiązanie w dostarczaniu wody. Przy okazji mogę również każdemu polecić skorzystanie z zakupu zbiornika hydroforowego ocynkowanego https://ogrody24.pl/zbiorniki-hydroforo ... ocynkowane ponieważ jest on wręcz niezbędny w tego typu instalacjach.
nowićki

Re: Studnia

Post autor: nowićki »

No właśnie, zdecydowanie popieram. Też uważam, że studnia to jeden z niezbędnych elementów, szczególnie w gospodarstwach domowych. Wodę można dostarczać zarówno do domków letnich , jak i do domów mieszkalnych. Czy też do nawadniania ogrodów i powierzchni zielonych. Ja swoją pompę głębinową brałem w sklepie https://pompyhydrofory.pl/.
ODPOWIEDZ