Uniwersalne kołdry?

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Kaśka Majka

Uniwersalne kołdry?

Post autor: Kaśka Majka »

Dostanę gdzieś kołdrę która nadaje się na dowolną porę roku czy muszę kupować dwie oddzielne na lato i zimę? Jest taka kołdra w ogóle?
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Re: Uniwersalne kołdry?

Post autor: Truskawkowa »

U mnie w mieszkaniu nie ma w ogóle miejsca na przechowywanie kilku kołder więc muszę mieć taką, która jest w użytku przez cały rok :(
Na razie nie zamierzam jej zmieniać bo jest w dobrym stanie, a zimą narzucam dodatkowo koc, ale widziałam w sklepie Vegehome coś co pewnie ci się spodoba. To nowość, czyli kołdry dwustrefowe i ja sobie taką z pewnością sprawię jak moja obecna kołdra będzie do wymiany :)
Te kołdry mają różne grubości, połowa jest cienka a druga połowa gruba, więc przekładasz w zależności od pory roku https://vegehome.pl/66-dwustrefowe
Bardzo ciekawe rozwiązanie :D
pimpek

Re: Uniwersalne kołdry?

Post autor: pimpek »

Oferta tej firmy obejmuje bardzo dobrej jakości kołdry jedwabne: https://koldryjedwabne.pl/kategoria-pro ... lergiczne/ . Warto zwrócić uwagę na ich właściwości termoregulacyjne, co czyni je odpowiednimi nawet podczas problemów laryngologicznych czy dermatologicznych. Dodatkowo, poprawiają jakość snu.
ODPOWIEDZ