Urządzanie mieszkania

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Asteśka

Urządzanie mieszkania

Post autor: Asteśka »

Szukając inspiracji na urządzanie salonu trafiłam na stronę Mebli Krysiak https://www.meblekrysiak.pl/pl/ czy ktoś z Was ma ich meble? Kurcze, ja się zakochałam, są przepiękne! Wydaje mi się, że znalazłam te, o których marzyłam :)
Łania29

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Łania29 »

Czy potraficie w 100 procentach określić jaki kolor , jakie meble i dodatki będą pasować do waszego salonu? Ja niestety tak nie mam i posiłkuję się radami innych.Czasami przeglądam ofert sklepów internetowych a czasami przeglądam po prostu blogi. Jednym z ostatnich przez mnie odwiedzanych jest ten blog - https://mojwlasnykat.pl/ ,o urządzaniu wnętrz. Znalazłam tam rady jeśli chodzi o nasz salon ale kuchnię.
MariaŚ

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: MariaŚ »

Dodatki potrafią całkowicie zmienić wygląd naszego mieszkania. Lubię raczej dotknąć dodatków i naocznie przekonać czy coś mi się podoba czy nie. Bardzo dobrym miejscem do tego typu porównań jest Centrum meblowe Warszawa Homepark Janki .Nie będę ukrywać mam tam po prostu najbliżej a ponadto obsługa w jednym ze sklepów jest rewelacyjne. Pomogą , doradzą - o to przecież chodzi w sklepach stacjonarnych.

otwarcie lidla radom
ODPOWIEDZ