6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
barzant szaryś

6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: barzant szaryś »

Bez wątpienia Google Adsense jest głównym źródłem dochodu dla większości blogerów. Większość nowych blogów z przyzwoitym ruchem ustawia reklamy Google na swojej stronie.

Ale są chwile, kiedy Google Adsense staje się mniej niż idealną opcją dla Twojego bloga. Oto kilka scenariuszy:

Twoje konto AdSense nie zostało zatwierdzone
Nie jesteś zadowolony z tego, co robisz w Adsense i chcesz odkrywać nowe sposoby
Twoje konto zostało wyłączone lub zbanowane z nieznanych Ci powodów
Bez względu na powód, istnieją pewne alternatywy Google Adsense, które możesz mieć pod ręką na przyszłość lub zacząć z nich korzystać, gdy skończysz czytać ten post.
zarabianie na reklamach co i jak?
Istnieje wiele sposobów zarabiania na blogu. Oto kilka sposobów zarabiania pieniędzy na reklamie na swoim blogu.

Reklama płatna za kliknięcie
Sprzedawaj własne reklamy na swoim blogu
Sprzedawaj linki tekstowe na swoim blogu
Sieci reklamowe CPM
Wyskakujące okienka
Płatne recenzje
Kilka faktów na blogach, które zarabiają
Blogowanie przeniosło się z domeny maniaków technologii do „nowych mediów”. Teraz jest fajnie i może być bardzo dochodowy. Zanim zagłębimy się tutaj, kilka interesujących faktów na temat niektórych blogów, które zarabiają poważne pieniądze.

Sposoby zarabiania pieniędzy na reklamie na swoim blogu

1. Reklama płatna za kliknięcie
Reklamy Pay-Per-Click, znane również jako Cost Per Click lub CPC, to jeden z najpopularniejszych modeli reklamy internetowej. Oznacza to po prostu, że reklamodawca zapłaci Ci, gdy ktoś kliknie jego reklamę.

Infolinki
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 1

Infolinki to jeden z najlepszych sposobów na zaimplementowanie reklamy w tekście na swoim blogu. Oferuje wydawcom 70% udziału w przychodach i działa zgodnie z modelem PPC (płatność za kliknięcie). Reklamy w tekście to podwójnie podkreślone słowa na stronie, które po kliknięciu wyświetlają się jako reklamy.

Infolinks oferuje również inne opcje, takie jak reklamy w wyszukiwarce, reklamy intag i reklamy w ramce. Płacą ci za pośrednictwem Paypal, przelewu bankowego, ACH, Payoneer, eCheck lub Western Union po osiągnięciu początkowego limitu 50 USD w przypadku Paypal lub eCheck lub 100 USD w przypadku przelewu bankowego i WU, więc zależy to od wybranego trybu płatności.

Media.net
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 2

Media.net jest kolejną dużą alternatywą dla Adsense i jest zasilany przez sieć Yahoo Bing Network. Prezentowane reklamy są kontekstowe i skupiają się na trafnych słowach kluczowych, a ich optymalizacja pod kątem Twojej witryny zajmuje trochę czasu. W miarę korzystania z tej sieci algorytm wkrótce określi najlepsze słowa kluczowe dla Twoich odbiorców na podstawie kliknięć.

W przeciwieństwie do Adsense, Media.net przypisuje dedykowanego przedstawiciela ds. konta, który może również zasugerować sposoby na zwiększenie przychodów z reklam. Opcje przelewu to przelew bankowy lub Paypal. Minimalny próg wypłat to 100 USD.

Chitika
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 3

Chitika to kolejna alternatywa, która wyświetla tylko reklamy kontekstowe i oferuje program CPC. Możesz dostosować swoje reklamy i używać ich razem z, jeśli nie zamiast, Google Adsense bez żadnych problemów.

Najlepsza rzecz? Mają mały próg minimalny wynoszący 10 USD, jeśli otrzymują płatność za pośrednictwem Paypal. Jeśli zdecydujesz się na zapłatę czekiem, próg wynosi 50 USD.

2. Sprzedawaj reklamy na swoim blogu
Jeśli już uzyskujesz przyzwoity ruch, możesz przejąć kontrolę i sprzedawać reklamy bezpośrednie w swojej witrynie. Wszystko, czego potrzebujesz, to strona „Zareklamuj się u nas” na swoim blogu, na której znajdziesz różne dostępne formaty reklam i ile to kosztuje miesięcznie. Pamiętaj, aby wspomnieć o swoim rankingu Alexa, Google PageRank i innych statystykach ruchu, aby kupujący wiedzieli.

Ale jeśli chcesz zaoszczędzić sobie kłopotów ze sprzedażą, możesz skorzystać z następujących alternatyw innych firm, aby sprzedawać reklamy na swoim blogu:

Kup SprzedajReklamy
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 4

BuySellAds to internetowy rynek reklam, na którym możesz wystawiać swoje reklamy, aby inni mogli je kupić. Nie akceptują blogów o małym natężeniu ruchu, więc jeśli dopiero zaczynasz, możesz poczekać co najmniej kilka miesięcy, zanim zaczniesz generować dobry ruch.

BuySellAds przekazuje wydawcom 75% łącznych zarobków, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Nie ma minimalnego progu wypłat i możesz wypłacić pieniądze dwa razy w miesiącu na konto PayPal.

BlogReklamy
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 5

BlogAds działa w podobny sposób jak BuySellAds. Zatrzymują 30% całej sprzedaży reklam jako prowizję. Jeśli polecisz nowych użytkowników, możesz również zarobić fajne 15% zarobków.

Jeśli otrzymujesz pieniądze za pośrednictwem Paypal, musisz mieć środki w wysokości co najmniej 75 USD, a na czek lub przelew bankowy jest to 750 USD.

3. Sprzedawaj linki tekstowe na swoim blogu
Jeśli uzyskasz dobry ruch organiczny na swoim blogu, możesz wypróbować reklamy z linkami tekstowymi, w których łączysz fragment tekstu ze swojej witryny z inną stroną ow innej witrynie.

Zanim je wypróbujesz, upewnij się, że używasz tagu Nofollow, aby zwalczyć wszelkie możliwe kary Google.

LinkWorth
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 6

LinkWorth to popularna sieć linków tekstowych, w której znajdziesz również opcje korzystania z rotacyjnych reklam tekstowych, płatnych recenzji itp.

Minimalny próg wypłat to 25 USD, jeśli korzystasz z Paypal, i 100 USD w przypadku czeku, przelewu bankowego i EFT.

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować

4. Sieci reklamowe „koszt kliknięcia”
Do tej pory przyglądaliśmy się głównie modelowi CPC (Cost Per Click) dla reklam. CPC oznacza, że ​​reklamodawca płaci Ci, gdy ktoś kliknie jego reklamy. Alternatywą jest CPM (koszt tysiąca), w którym płacisz za każde 1000 wyświetlonych wyświetleń reklamy.

W przypadku CPC Twoje dochody mogą się znacznie różnić, ale tak nie jest w przypadku CPM. Jeśli Twoja sieć CPM ustawi Twój CPM na, powiedzmy, 5 USD na 100 000 wyświetleń, po osiągnięciu tej liczby zarobisz łącznie 500 USD.

Punkt Pulsu
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogach 7

PulsePoint to popularna sieć CPM, w której możesz ustawić własne ceny CPM. Aby zostać zaakceptowanym w ich sieci, Twoja witryna musi mieć dużą ilość oryginalnej treści. (Jeff używa BuzzSumo, aby znaleźć najskuteczniejsze treści na słowo kluczowe lub domenę.) PulsePoint sprzedaje głównie ruch z siedzibą w USA. Podczas ustawiania ceny ustaw wyższą cenę niż na kopii zapasowej (np. Adsense). Jeśli nie mogą pokonać tej ceny, wyświetlana jest Twoja kopia zapasowa.

Otrzymujesz swoje zarobki co 45 dni za pośrednictwem EFT, Paypal lub czeku.

5. Wyskakujące okienka
To prawda, wielu reklamodawców i blogerów nie lubi wyskakujących reklam, ale nadal jest to opcja. Możesz wyświetlać te reklamy jako wyskakujące okienka lub pop-under

PopAds
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 8

PopAds oferuje reklamy typu pop-under i działa całkiem dobrze z ruchem anglojęzycznym. Ustawiasz własną cenę i częstotliwość popunder dla każdego odwiedzającego.

Możesz otrzymywać płatności za pośrednictwem AlertPay, Paypal i przelewu bankowego, a także możesz wypłacać płatności w dowolnym momencie. Prowadzą również program poleceń na 10% zarobków.

6. Płatne recenzje
Możesz zarobić dobre pieniądze, publikując recenzje różnych produktów i usług, którym ufasz. Najlepszą rzeczą w tym układzie jest to, że ustalasz cenę za recenzję. Widziałem strony internetowe, które proszą o recenzje od 150 do 500 USD. Oczywiście zależy to od Twojej rangi i ruchu przychodzącego, a także od Twojej niszy.

Sponsorowane Recenzje
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 9

SponsoredReviews umożliwia reklamodawcom tworzenie linków zwrotnych i blogerów do zarabiania pieniędzy. Łączy blogerów z optymalizatorami wyszukiwarek, marketerami i reklamodawcami, którzy chcą budować ruch.

Możesz zaoferować pisanie płatnych postów na swoim blogu ich sieci setek reklamodawców. Ustaw własną cenę za sztukę. I nie oczekuje się od Ciebie pisania tylko pozytywnych recenzji – uczciwe i szczegółowe posty są mile widziane.

Płatności są dokonywane co dwa tygodnie za pośrednictwem Paypal.

PayU2Blog
10 alternatywnych alternatyw Google Adsense do zarabiania pieniędzy na blogu 10

PayU2Blog to kolejna alternatywa dla zarabiania na pisaniu postów na blogu w Twojej witrynie. Nie wszystkie blogi są przejmowane, więc warto się zarejestrować i poczekać, zanim się dowiesz.

PayU2Blog działa nieco inaczej, ponieważ przydziela Ci temat postu na blogu w takich obszarach, jak nieruchomości, zdrowie, handel detaliczny itp. Nie musisz pisać chwalebnych recenzji ani niczego popierać, jeśli nie wierzysz w produkt lub usługę Zachęcamy do osobistych doświadczeń, szczerych opinii.

Otrzymujesz zapłatę przez Paypal co dwa tygodnie.

Dodatkowa wskazówka: używaj wideo, gdy tylko jest to możliwe. Narzędzia takie jak InVideo pomogą Ci w kilka minut stworzyć oszałamiające filmy na profesjonalnym poziomie z gotowymi szablonami dla wszystkich Twoich potrzeb wideo.

Do Ciebie
Proszę bardzo. Niektóre z nich to sieci reklamowe, podczas gdy inne to sponsorowane posty i recenzje, które w ogóle nie używają reklam.

Istnieją jeszcze inne sposoby zarabiania pieniędzy, takie jak korzystanie z sieci afiliacyjnych, takich jak Amazon Associates, więc Twoje możliwości są szeroko otwarte.

Sekret polega na nieustannej „dywersyfikacji” strumieni dochodów. A najlepsza część? Większość z tych opcji może być nadal używana razem z Google Adsense. Które z nich są twoimi ulubionymi?

Autor gościnny: Pooja Lohana jest trenerem biznesu online + pisarzem i redaktorem. Pomaga przedsiębiorcom zabłysnąć swoim blogiem i tekstem oraz upraszcza marketing online, aby mogli zwiększyć sprzedaż i żyć życiem Un-9-5. Zapoznaj się z jej kursem krok po kroku dotyczącym włamywania się do niezależnego pisania.
zielonkamiła

Re: 6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: zielonkamiła »

Jeśli używamy sklepu www, wykonanego w konkretnej achitekturze to polecam FreshMail oraz coś takiego jak wtyczka do Prestashop . Pozwoli to na integrację tej aplikacji z możliwościami wysyłki mailingu, to świetne działające narzędzie, które podniesie nam sprzedaż.
paweł4433

Re: 6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: paweł4433 »

Ciekawym rozwiązaniem może się okazać reklama w sieci. Jak udało mi się wyczytać w tym miejscu https://pracabezszefa.pl/produkcja-wideo - za 90% ruchu w sieci odpowiada video, dlatego w swojej strategii marketingowej warto byłoby je uwzględnić! Polecam czytać, co i jak!
Gaweł

Re: 6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: Gaweł »

Ja raczej zdecydowanie wolę prowadzić sklep internetowy i jestem zdania, ze jest to bardzo fajne rozwiązanie. Jakiś czas temu również czytałem co nieco o numerze EORI w https://digilife.pl/numer-eori-co-musis ... -wiedziec/ i faktycznie jest on potrzebny przy sprzedaży zagranicznej.
Pałka

Re: 6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: Pałka »

Jak dla mnie bardzo dobrym sposobem na reklamę naszej firmy czy usług jest prowadzenie kont w social mediach i należy na pewno robić to umiejętnie aby był efekt. W każdym razie polecam przeczytanie tekstu ze strony https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ gdyż ten temat właśnie tam został ciekawie poruszony.
Ada60

Re: 6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: Ada60 »

Na social mediach faktycznie idzie zarobić, ale nie jest to takie łatwe. Trzeba wrzucać treści, które spodobają sie odbiorcą, ale najpierw trzeba do nich dotrzeć i przebić się przez inne profile. Aby nasz profil na facebook czy instagramie się wyróżnił warto zakupić like czy obserwujących, zwłaszcza gdy zaczynamy. Sama dużo chętniej obserwuje profile z dużą ilością obserwujących niż te mniejsze, głównie dlatego, że częściej pojawiają mi się jako sugerowane. Od siebie mogę polecić wam zakup like i follow na https://www.socialmediabost.pl/ szybka realizacja i wszystko się zgadza ;)
Pieróg

Re: 6 sposobów na zarabianie pieniędzy dzięki reklamom na swoim blogu i stronach internetowych

Post autor: Pieróg »

W środowisku marketingowym panuje przekonanie, że afiliacja jest przeznaczona tylko dla pewnych branż, jak elektronika czy moda. Jednak, jak wyjaśniono na https://adnext.pl/blog-adnext/performan ... afiliacji/ afiliacja może być skuteczna w wielu różnorodnych branżach.
ODPOWIEDZ