Doradcy w zakresie nieruchomości

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
albrecht-91
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 9:50

Doradcy w zakresie nieruchomości

Post autor: albrecht-91 »

Miał ktoś z was styczność z agentami z doexpert.pl? Pytam, bo potrzebna mi pomoc eksperta, który zna się na zakupie mieszkań i na wszystkich formalnościach z tym związanych. Dajcie znać, czy powinienem według was zgłosić się do tego biura.
Awatar użytkownika
Adela1993
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2020, 15:15

Re: Doradcy w zakresie nieruchomości

Post autor: Adela1993 »

Ja mam do Do-Expert ogromne zaufanie, a to dlatego, że w moim przypadku mieli bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście do sprawy. Bardzo przydał mi się też ich kalkulator kosztów zakupu nieruchomości. Świetne biuro, polecam.
Marszałek

Re: Doradcy w zakresie nieruchomości

Post autor: Marszałek »

Bardzo dobra agencja nieruchomości działająca na Górnym Śląsku to Optima https://www.mfoptima.pl/ Dobrze ich oceniam, z nimi szybko i sprawnie wszystko poszło, szybko znaleźli nam idealne mieszkanie, bo w ciągu mniej więcej dwóch miesięcy. Możecie u nich liczyć na kompleksową opiekę podczas całego procesu poszukiwania nieruchomości oraz na doradztwo kredytowe i prawne, także wszystko jest bardzo profesjonalnie zorganizowane.
tóbmurt

Re: Doradcy w zakresie nieruchomości

Post autor: tóbmurt »

Dobrym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z rzeczoznawcą majątkowym, który wyceni wasze nieruchomości. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://tergo.pl/ Jest to sprawdzona firma ze Szczecina z usług, której sam od dawna korzystam.
Piotruś

Re: Doradcy w zakresie nieruchomości

Post autor: Piotruś »

Szukasz wsparcia w zakresie inwestowania w nieruchomości to udaj się do licencjonowanego biura nieruchomości jak te https://www.cn-kaczmarek.pl/ Działają od 2007 roku i mają spore doświadczenie zwłaszcza jeśli chodzi o rynek mieszkań na śląsku. Doradzą ci co i gdzie i za ile kupić oraz pomogą ubezpieczyć i dostać kredyt jeśli będzie to konieczne.

telefonia internetowa dla firm
ODPOWIEDZ