Firma od obróbki metali

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Riera58
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:25

Firma od obróbki metali

Post autor: Riera58 »

Jeżeli Wasz biznes wymaga obróbki metali to koniecznie musicie zapoznać się z ofertą https://obex.pl/ . Mają świetne ceny jak za takie usługi i bardzo szybko zajmują się zleceniami. Niejednokrotnie miałem okazję korzystać z ich oferty i zawsze się sprawdzali. Dla mnie to najlepsi fachowcy w tej dziedzinie.
Co cztery lata wyborcy stawiają krzyżyk, a potem muszą go nosić.
Wróżka

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: Wróżka »

Jeśli chcemy skorzystać z usług firmy, która świadczy usługi takie jak cięcie blach laserem, musimy znaleźć odpowiednich ekspertów, którzy sie tym zajmują na co dzień. Wiele firm ma takie usługi w ofercie, , więc wystarczy się rozejrzeć. Z tego co wiem, to ta firma: https://ciecielaser.pl/wycinanie-lasero ... i-profili/ potrafi wyciąć z metalu nawet bardzo małe elementy.
Marianekś

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: Marianekś »

Polecam ten bardzo ciekawy artykuł jeżeli chodzi o cięcie tlenowego https://www.metalopedia.pl/artykul/char ... ego-128338 . Powiem wam, że bardzo pomocny artykuł jeżeli pracujemy w tej branży. Polecam również temat o powstawaniu krat prasowanych https://www.metalopedia.pl/artykul/jak- ... ane-110504
SebastiaNŻ

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: SebastiaNŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy , która zajmuję się obróbka mechaniczna i ślusarska i takimi działaniami zajmuję się firma Inter Metal Firma http://www.inter-metal.pl/kontakt-2/ zajmie się m.in. cięcim laserowym , frezowaniem CNC, usługami z zakresu gratowania, spawania , toczenia CNC, walcowania profili i blach w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zmęczona

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: Zmęczona »

Sąsiad ostatnio korzystał z usług tej firmy https://www.prog-greg.pl/oferta/uslugi/ Wiem, że wykonują części na podstawie rysunku technicznego z materiału powierzonego bądź własnego. Mój mąż przy okazji zakupił u nich rolki do bramy przesuwnej 80x80, bo mają u siebie w sprzedaży akcesoria do bram przesuwnych w bardzo dobrej jakości.
awa

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: awa »

Riera58 pisze: 08 lis 2019, 0:49 Jeżeli Wasz biznes wymaga obróbki metali to koniecznie musicie zapoznać się z ofertą https://obex.pl/ . Mają świetne ceny jak za takie usługi i bardzo szybko zajmują się zleceniami. Niejednokrotnie miałem okazję korzystać z ich oferty i zawsze się sprawdzali. Dla mnie to najlepsi fachowcy w tej dziedzinie.
Dobrze mieć sprawdzone polecenie, to prawda. W moim przekonaniu bardzo wam pomoże poszukanie blisko siebie odpowiedniej firmy. Ja mieszkam na przykład w Krakowie i wiem, że tu firma Unihut oferuje najlepsze cięcie plazmą https://unihut.pl/ . Nie ma się co oszukiwać - ważne jest, kto, co i dlaczego. To kluczowe dla was nawet.
sweeenio

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: sweeenio »

Jestem zdania, że można coś porobić, jeśli się na tym zna. I ja to wam powiem, że jak na razie to sporo osób ma problem z tym, kogo do współpracy wziąć./ I dla mnie to nic dziwnego. bo jednak cięcie laserowe aluminium jest odpowiedzialne, materiał drogi i byle kogo nie można do tego zamówić.
Płotek

Re: Firma od obróbki metali

Post autor: Płotek »

A wykorzystujecie w takich sytuacjach śrut kulisty? Bo dzięki niemu można naprawdę niesamowite efekty osiągnąć. Znajomy polecił mi ostatnio nawet sklep ze śrutem kulistym, gdy potrzebowałem uzupełnić zapas na mojej hali produkcyjnej.
ODPOWIEDZ