Fit out biura

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
paola
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:29

Fit out biura

Post autor: paola »

Biuro firmowe niewątpliwie powinno być nie tylko ładne i eleganckie, ale również funkcjonalne. W ten sposób można przyspieszyć prace i oczywiście pozytywnie zaskoczyć klientów. Myślę, że warto zainwestować w kompleksowy remont lokalu, a nawet fit out biura , aby przystosować powierzchnie biurową do swoich potrzeb. Co sądzicie o takich rozwiązaniach? Pokażcie swoje biura :)
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Fit out biura

Post autor: maniaczka »

my mamy nowo urzadzone biura, wszystkie meble zamawialismy w https://galter.pl/ maja fajny wybor, meble stylowe, ladnie sie przentuja
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Fit out biura

Post autor: Kaja »

Ja uważam, że w każdym takim firmowym biurze powinien się znaleźć ekspres do kawy :) Można go zamówić na przykład w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-biura/, w którym jak widać mają całkiem duży wybór takich właśnie biurowych ekspresów do kawy. Polecam, tym bardziej, że taki sprzęt wcale nie kosztuje tam bardzo dużo.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Fit out biura

Post autor: kociołek »

Wiadomo, że dobrze jak w biurze jest porządny ekspres do kawy. Ale dla mnie także ważny jest fotel na którym siedzę, gdyż zawsze lepiej siedzieć na w miarę wygodnym i nowoczesnym fotelu niż na takim twardym i niezbyt komfortowym. Bardzo fajny fotel widziałam na http://ergopoint.com.pl/fotel-exact-unique-czarny-18673. Tylko zastanawiam się czy jest on faktycznie tak funkcjonalny na jaki wygląda
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Fit out biura

Post autor: kasia »

Moje jest do dopracowania, dlatego jeszcze nie pokazę. Ale na nowo wyposażam ;) .
Awatar użytkownika
night
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:49

Re: Fit out biura

Post autor: night »

Kasiu, skoro wyposażasz, to powiedz może, co kupujesz ;) . Dla innych to też zawsze będzie jakaś inspiracja. Ja mogę na przykład powiedzieć,że planuję tutaj https://www.planowaki.pl/ kupić sobie duży planer, który będzie mi służył i do domu i do biura. Bo pracuję w domu, mam to szczęście. A niestety zdarza mi się zapomnieć o czymś ważnym do domu, a jednocześnie zrobić coś naprzód w firmie.
ODPOWIEDZ