Jak rozładować stres?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
lidkuś

Re: Jak rozładować stres?

Post autor: lidkuś »

Moje dziecko stresuję się nadchodzącym egzaminem maturalnym . Żeby się dobrze przygotować codziennie utrwala sobie wiadomości dzięki dodatkowym pomocom naukowym takim jak " Vademecum. Matura 2021. Matematyka. Zakres podstawowy i rozszerzony " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... 11053.html .Książka zawiera materiał niezbędny do przygotowania się do egzaminu dojrzałości i jest całkowicie zgodna z aktualnie obowiązującą podstawą programową. W środku znajdziesz zagadnienia z poziomu tak podstawowego, jak i rozszerzonego.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Jak rozładować stres?

Post autor: arhee »

lidkuś pisze: ↑22 mar 2021, 20:38 Moje dziecko stresuję się nadchodzącym egzaminem maturalnym . Żeby się dobrze przygotować codziennie utrwala sobie wiadomości dzięki dodatkowym pomocom naukowym takim jak " Vademecum. Matura 2021. Matematyka. Zakres podstawowy i rozszerzony " z tego sklepu tutaj Książka zawiera materiał niezbędny do przygotowania się do egzaminu dojrzałości i jest całkowicie zgodna z aktualnie obowiązującą podstawą programową. W środku znajdziesz zagadnienia z poziomu tak podstawowego, jak i rozszerzonego.
Również bym szukał w internetowych księgarniach. Obecnie można bardzo łatwo znaleźć w sieci tego typu pomoce dydaktyczne. Różne książki dla najmłodszych są dostępne również w https://rewolucja.co.uk/nowosci
anna43

Re: Jak rozładować stres?

Post autor: anna43 »

Do wałki ze stresem polecam przeczytać dobrą książkę, bardzo w tym pomogą książki Emily Henry . Jest to autorka bestsellerowych książek zarówno dla dorosłych, jak i nastoletnich czytelników. Jej książki szybko po premierzy zostały bestsellerami New York Timesa, są super do zrelaksowania się wieczorem po pracy.
marciak

Re: Jak rozładować stres?

Post autor: marciak »

Na mnie relaksacyjnie i uspokajajaco dziala muzyka klasyczna. Probowaliscie kiedys? moze warto :D polecam zajrzec sobie na https://pendereckisgarden.pl/pl/ tam mozna online posluchac tworczosci Pendereckiego i dodatkowo zrelaksowac sie w jego wirtualnie odwzorowanym ogrodzie :)
ODPOWIEDZ