Języki obce

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 15
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:44

Języki obce

Post autor: paniola »

Z racji tego ze pojawiła sie dla mnie świetna oferta pracy w niemczech, postanowiłam zainwestować w siebie i ten język. Wybrałam przyspieszony kurs niemieckiego kraków https://www.krakow.oei.org.pl/ które cieszą sie świetną opinią. Juz po kilku zajeciach wiedzialam, że ten język jest dla mnie. Oczywiscie wszystko też dzieki świetnej organizacji zajęć. A wy jaki język obcy znacie?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Języki obce

Post autor: Kaja »

A czy ktoś z Was uczy się może języka włoskiego? Jeśli tak, to w jakiej szkole? Ja widziałam ostatnio ofertę takich kursów na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa, które oferuje Centrum Edukacji Profi Lingua. Jak sądzicie, warto zapisać się na taki kurs właśnie tam?
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 396
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Języki obce

Post autor: kicia »

Podstawą jest angielski. Okazuje się jednak, że nie każdy go zna komunikatywnie. Dlatego kursy językowe są takie ważne, na przykład tutaj : https://www.bs-ict.pl/oferta/jezyk-rosyjski-w-biznesie możecie skorzystać z świetnej oferty dotyczącej kursów językowych. Polecam się zainteresować.
Awatar użytkownika
angielskiflu
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 21:44

Re: Języki obce

Post autor: angielskiflu »

Znajomość języków obcych to chyba jedna z najwartościowszych umiejętności we współczesnym świecie. Najważniejszy jest, oczywiście, angielski. Ci, którzy nie czują się z nim zbyt pewnie, powinni skorzystać z kursu, dzięki któremu ich kompetencje w tym zakresie znacząco się zwiększą.
angielskifluent.pl
kasiuś

Re: Języki obce

Post autor: kasiuś »

Języki obce nie są łatwe do nauczenia wiedzą o tym dzieci w szkole . Dlatego dla mojej córki zamówiłam podręcznik " ABCDeutsch neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 3 szkoły podstawowej " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . W podręczniku ABCDeutsch neu dla klasy 3 przygotowano kilka różnorodnych zadań przeznaczonych do samodzielnego wykonania. Dzieci korzystają z opisu w podręczniku i wykonują projekt według instrukcji.
ODPOWIEDZ