Księgowość Halinów

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Krasinka
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2019, 10:15

Księgowość Halinów

Post autor: Krasinka »

Potrzebujesz biura rachunkowego do prowadzenia pełnej księgowości? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego Księgowa-Halinów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym biurem rachunkowym.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Kaja »

A wiecie o tym, ze wdrażając w firmie elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na na przykład na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, możecie zmniejszyć w Waszej firmie koszty związane z księgowością nawet o 23%? Sądzę, że to całkiem niemało, więc naprawdę warto się nad wdrożeniem takiego obiegu zastanowić, polecam ;)
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:51

Re: Księgowość Halinów

Post autor: maniek »

Faktycznie jak się prowadzi samodzielnie firmę, działalność gospodarczą to przydaje się sprawdzony księgowy.
Ja od siebie mogę wam jeszcze dać namiar na firmę księgową Everte . Sprawdzone biuro rachunkowe z doświadczonymi księgowymi.
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:02

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Dreamliner »

U nas po wielu próbach, testach itd najlepiej się układa współpraca z biurem rachunkowym - https://superksiegi.pl/ Pani Kasia jest prawdziwą profesjonalistką i ma bardzo bogate doświadczenie co widać w jej pracy
Awatar użytkownika
Simone
Posty: 82
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Simone »

Właśnie poszukiwałem jakiejś sprawdzonej księgowości. Dzięki wielkie za ofertę.
Chcę, by mój świat był twoim, a twój moim. Na tym polega przyjaźń.
Ćwieku

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Ćwieku »

W sumie sama księgowość jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie się na tych kwestiach skupiam. Właśnie dlatego zdecydowałem się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ który bardzo ułatwia mi codzienną pracę w firmie.
moniśka

Re: Księgowość Halinów

Post autor: moniśka »

Jeżeli zajmujemy się księgowością to warto postawić na system https://www.oscbr.pl/ . Dla mnie okazał się wielkim ułatwieniem. Dzięki niemu sprawy jakie wykonywałam na co dzień zajmują teraz o wiele mniej czasu co bardzo mnie cieszy. Kontakt z klientami również stał się szybszy i prostszy
Bąbel

Re: Księgowość Halinów

Post autor: Bąbel »

Tak naprawdę przy posiadaniu własnej firmy faktycznie sama księgowość jest niezwykle ważna. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to co przeczytałem na stronie http://www.extor.pl/5-najwazniejszych-z ... ypu-uslug/ i jak najbardziej outsourcing księgowości również jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ