Ocena systemów zarządzania

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Lala
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:29

Ocena systemów zarządzania

Post autor: Lala »

Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą strony internetowej Adees – zajmuje się ona doradztwem w systemach zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001. To bardzo dobra firma.
Awatar użytkownika
Buni
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:47

Re: Ocena systemów zarządzania

Post autor: Buni »

My ostatnio korzystaliśmy z usług firmy Jantar www.jantar.pl . Zajęli sie nasza firma od podszewki, przejrzeli wszystko, zorientowali się na rynku i zaproponowali rozwiązania IT, które były dostosowane do naszych potrzeb. W zakresie tej usługi mieści się szkolenie pracowników oraz całodobowa opieka inżynierów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru bo pracuje nam sie naprawdę wydajniej
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Ocena systemów zarządzania

Post autor: Kaja »

A skoro już o systemach do firmy mowa, to czy ktoś z Was ma może wdrożone w firmie nowoczesne systemy SAP ERP, o których mowa na stronie https://hicron.com/pl/oferta/sap-erp/? I jak się u Was takie rozwiązanie sprawdza? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Ocena systemów zarządzania

Post autor: bylska »

Cześć wszystkim, potrzebuję wdrożyć do swojej firmy jakiś dobry i sprawdzony system ERP, firma się rozrasta i żeby to wszystko ogarnąć przyda się dobry ERP. Czy rozwiązania typu https://sellintegro.pl/12-insert-navireo to dobra opcja? Macie jakieś zdanie, czy doświadczenie w tym temacie? Chętnie poznam także waszą opinię.
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: Ocena systemów zarządzania

Post autor: Kapustka »

Systemy do zarządzania są bardzo różne. Przede wszystkim system powinien być dopasowany do konkretnego zakładu pracy. Na liniach produkcyjnych związanych obróbką metalu bardzo dobrze sprawdza się system http://salwis.pl/system-do-zarzadzania- ... ka-metalu/ . Tego rodzaju systemy projektują i wdrażają specjaliści z firmy Salwis. Systemy dopasowane są do potrzeb produkcji dzięki czemu przyspieszają i ułatwiają pracę oraz zwiększają jej wydajność i pozwalają na lepszą kontrolę jakości.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Ocena systemów zarządzania

Post autor: kociołek »

Hejka. Także zauważyłam, że coraz więcej powstaje bardzo różnych systemów za pomocą których możemy zdecydowanie lepiej poprawić jakość funkcjonowania naszej firmy. Między innymi takim systemem jest dobry wybór systemu erp do naszej działalności. Także my także w końcu się za to zabierzemy
ODPOWIEDZ