odszkodowanie

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Agnieszka1962
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 6:51

odszkodowanie

Post autor: Agnieszka1962 »

Idą święta a ja zupełnie nie mam na to nastroju. Próbuję uzyskać odszkodowanie za szkodę majątkową ale jakoś to opornie idzie. I nie dość że straciłam swoje rzeczy to jeszcze nie mogę doprosić się o pieniądze z ubezpieczenia. Dramat! Takie wesołe będą moje święta.
domi88

Re: odszkodowanie

Post autor: domi88 »

Zdecydowanie warto walczyć o swoje prawa. Dlatego też przysyłam link do firmy https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-represje/ , która zajmuje się sprawami poszkodowanymi przez wojnę. Dzisiaj możecie uzyskać odszkodowanie za wszelkie krzywdy i straty.
Manius

Re: odszkodowanie

Post autor: Manius »

Jeżeli masz pytania dotyczące otrzymania odszkodowania za wypadek UK, jestem tu, ażeby pomóc. Posiadam doświadczenie w obszarze odszkodowań i ochoczo udzielę Ci informacji a także wsparcia.

Napisz do mnie, aby omówić szczegóły swojej sytuacji. Razem możemy uzgodnić, które kroki podjąć, ażeby uzyskać najwyższe odszkodowania UK. Pamiętaj, iż profesjonalne doradztwo może znacząco ułatwić cały proces, a udostępiony przeze mnie na stronie https://dns-claims.co.uk kalkulator odszkodowań UK pozwoli Ci poznać przybliżoną wysokość zadośćuczynienia.

Czekam na Twoją wiadomość i jako polski prawnik UK gotów jestem podzielić się swą wiedzą a także wskazówkami!
ODPOWIEDZ