Pomnik

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 13:52

Pomnik

Post autor: viktoria34 »

2 lata, odkąd zainstalowali granitowy pomnik na grobie jego ojca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania i instalacji. Okazało się bardzo pięknie. Teraz myślimy o całkowitym przykryciu grobu płytkami. Zalecają ponowne użycie granitu - myślę, że na tym poprzestaniemy https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-wieliczce/.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Pomnik

Post autor: moderator »

Oczywiście sam pomnik na grobie jest bardzo ważną kwestią i nie podlega ona w ogóle żadnej dyskusji. Ja również jestem zdania, że warto pamiętać o zapalaniu zniczy. Muszę przyznać, że jak widziałem na stronie https://znicze-hurt.pl/ to tam możemy wkłady do zniczy jak i różne znicze zamówić na miejscu.
baźik

Re: Pomnik

Post autor: baźik »

Jeśli szukacie dobrego wykonawcy pominików na grób, to bardzo wam polecam firmę http://scalpro.pl/ - mają w ofercie produkty takich firm jak STRASSACKER, PILLA, BIONDAN. Zamawiałam u nich pomnik jak zmarła moja babcia - bardzo sprawdnie wszystko załatwili, profesjonalnie zamontowali pomnik, a kamień jest najlepszej jakości!
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 396
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Pomnik

Post autor: kicia »

Jeśli poszukujesz mistrza ceremonii pogrzebowej lub kompleksowej oferty pogrzebu, to warto sprawdzić propozycję od https://pogrzebymortis.pl/mistrz-ceremonii-pogrzebowej/. Moja koleżanka była bardzo zadowolona z ich usług, a firma zapewniła pełen zakres wsparcia od A do Z.
gigi

Re: Pomnik

Post autor: gigi »

Pierwszej klasy nagrobki warto sprawdzić na stronie internetowej tej firmy: https://www.nagrobkiedistone.pl/nagrobki-dziecinne/ . Dzięki nim zakupicie nagrobki granitowe najwyższej jakości. Firma specjalizuje się w nagrobkach, renowacjach czy galanterii nagrobkowej.
Awatar użytkownika
alena
Posty: 205
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Pomnik

Post autor: alena »

Jeśli zależy Ci na solidności, estetyce i trwałości, wybierz usługi kamieniarstwo bielsko-biała To właśnie tam znajdziesz najlepszych fachowców w branży, na których zawsze można polegać.
ODPOWIEDZ