Praca w Holandii - co myślicie

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Robert09
Posty: 98
Rejestracja: 22 paź 2019, 15:20

Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Robert09 »

Cześć,
Co myślicie na temat pracy w Holandii i z jakiego pośrednika pracy korzystaliście? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, będę wdzięczny za wszystkie konkretne wskazówki. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mozzi
Posty: 39
Rejestracja: 25 paź 2019, 8:10

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Mozzi »

W mojej opinii warto w takim razie zastanowić się nad wyborem pośrednictwa pracy typu https://hollandcontracting.pl/ którzy pomogą Wam w szybkim znalezieniu dobrej pracy, która będzie odpowiadała Waszym umiejętnościom oraz doświadczeniu. Dzięki nim szybko wyjechaliśmy do pracy w Holandii i praktycznie od razu udało nam się znaleźć odpowiednie stanowisko pracy. Zarobki takie jakie miały być, polecam
Awatar użytkownika
skipola
Posty: 42
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: skipola »

Nigdy nie pracowałam zagranicą więc nie wiem jak tam jest. Jednak czasami słyszę , że nei jest łatwo i do tego dochodzi tęsknota. Zatem może lepiej jednak poszukać pracy w Polsce? Korzystając z serwisów ogłoszeniowych jak https://medbra.in/ ma się dostęp do wielu ciekawych ofert o pracę
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Kaja »

A co sądzicie na temat pracy we Francji? Czy ktoś z Was miał okazję tam pracować? Ja ostatnio czytałam sobie na stronie internetowej http://polandworkforce.com/ile-przyslug ... e-francji/ o tym, jak wygląda taki tydzień pracy we Francji. Czy wiedzieliście, że pracuje się tam 35, a nie 40 godzin?
róbinirs

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: róbinirs »

Przed wyjazdem warto odbyć kursy, które dadzą nam dodatkowe uprawnienia i umiejętności. Wtedy możecie liczyć na lepiej płatną pracę. Polecam wam zajrzeć na stronę https://www.okz.wloclawek.pl/ Tam znajdziecie ciekawą ofertę szkoleń zawodowych.
Żiżko

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Żiżko »

Ja byłem w pracy w Holandii z Agencją Pracy Derksen Polska i jeśli szukacie fajnej tam to doradzę wam tę agencję https://derksen-polska.pl/ Pracowałem w magazynie i zarobiłem za to niezłe pieniądze, także na bank jeszcze wyjadę, bo u nas na takie zarobki nie ma szans.
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Zoeva »

Fajna sprawa jezeli chodzi o zatrudnienie ukrainców w naszym kraju ... dodatkowo ja zawsze inwestuje dodatkowo jeszcze w nocleg dla takiego pracownika http://www.neswork.pl
dorotaś

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: dorotaś »

Ja wyjechałam na etat do Holandii. Ogłoszenie znalazłam na stronie jober.pl i było ono zamieszczone przez zagraniczną agencje. Nie dość, że miałam poczucie bezpieczeństwa, to jeszcze pomogli mi w dopełnieniu wszystkich formalności. Nie wymagali ode mnie żadnych opłat z góry, a sama praca okazała się rewelacyjna. Polecam.

prasy mimośrodowe ceny
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: arhee »

dorotaś pisze: ↑16 lut 2021, 23:43 Ja wyjechałam na etat do Holandii. Ogłoszenie znalazłam na stronie i było ono zamieszczone przez zagraniczną agencje. Nie dość, że miałam poczucie bezpieczeństwa, to jeszcze pomogli mi w dopełnieniu wszystkich formalności. Nie wymagali ode mnie żadnych opłat z góry, a sama praca okazała się rewelacyjna. Polecam.
A to musi być koniecznie Holandia? Pracę możesz podjąć również w innych krajach UE. Sprawdź w sieci oferty pracy za granicą https://pokato.pl/praca/praca-za-granica bo tych jest sporo.
Orłowski

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Orłowski »

Dokładnie. To nie musi być Holandia. Teraz jesteśmy w europie i mamy spory wybór. Możemy pracować tam, gdzie chcemy. I tam gdzie oczywiście znajdziemy pracę. Można nawet szukać bliżej. Niemcy tez sporo szukają pracowników i oferują niezłe zarobki. Fajnie jest załatwić sobie pracę przez Mondi Polska. Całkiem fajne warunki i duża pomoc na miejscu. Ja mam za sobą już dwa projekty w Niemczech, przy których pracowałem.
Maneś

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: Maneś »

Dlatego jeśli planujecie zmianę pracy, to według mnie zdecydowanie warto zastanowić się nad wyjazdem za granicę w celu zmiany warunków zarobkowych. Jak znajdziecie trochę czasu na poszukiwanie prac to koniecznie sprawdźcie https://hollandcontracting.pl/ i skontaktujcie się, jeżeli planujecie np. wyjazd do Holandii. Ja dzięki nim wyjechałem, dużo lepiej zarabiam i w normalnych godzinach :)
serotka

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: serotka »

Orłowski pisze: ↑11 paź 2021, 14:21 Dokładnie. To nie musi być Holandia. Teraz jesteśmy w europie i mamy spory wybór. Możemy pracować tam, gdzie chcemy. I tam gdzie oczywiście znajdziemy pracę. Można nawet szukać bliżej. Niemcy tez sporo szukają pracowników i oferują niezłe zarobki. Fajnie jest załatwić sobie pracę przez . Całkiem fajne warunki i duża pomoc na miejscu. Ja mam za sobą już dwa projekty w Niemczech, przy których pracowałem.
Może zarobki spoko, ale zostawia się całą rodzinę i tam jest samemu jak palec. Ja akurat bym się nie zdecydowała. Mnie bardziej interesuje praca Bielsko-Biała , to moje rodzinne miasto, gdzie mam bliskich i znajomych
namin

Re: Praca w Holandii - co myślicie

Post autor: namin »

Jeśli poszukujesz sprawdzonych zleceń projektów budowlanych w Belgii lub Holandii jako podwykonawca to dobrym pomysłem jest współpraca z firmą https://mesoworks.com/. Jest to rzetelna i wiarygodna firma - partner biznesowy, który dba o terminową wypłacalność.
ODPOWIEDZ