prasy do metalu

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
rufus1972
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2022, 5:42

prasy do metalu

Post autor: rufus1972 »

Siemka, znacie się na prasach do metalu? Chodzi o to że będę chciał kupić nowiutką maszynę do swojego zakłady i to jest dla mnie zawsze spory problem, bo nie znam wszystkich modeli i szczegółów. Potrzebna mi po prostu prasa krawędziowa, ale może wy wskażecie mi jakieś konkretne maszyny, na które powinienem zwrócić uwagę? Byłoby świetnie, pozdrawiam serdecznie ;)
Rania2

Re: prasy do metalu

Post autor: Rania2 »

Co powiesz na nowoczesne i jak najbardziej dopasowane technologicznie maszyny takie jak linie prefabrykatów ? Dzięki zmianom w tej branży każdy, kto działa i funkcjonuje ma większą świadomość i postępowanie na najwyższym poziomie. Zachęcam zatem do zapoznania się z produktami od http://www.metal-chem.com/ które przede wszystkim spełnią wszelkie oczekiwania Twoje jak i klientów.

xena salon
ryśkaa

Re: prasy do metalu

Post autor: ryśkaa »

No to ja ostatnio słyszałam, że jak chodzi o takie aspekty - jak obróbka metalu - to w tym zakresie najlepiej zgłosić się do firmy https://palimet.com/lublin . Słyszałam, że działają oni z pełnym zaangażowaniem, posiadają świetnie rozwinięty park maszynowy - przez co ich usługi są tak niezawodne.
ODPOWIEDZ