Regeneracja turbosprężarki

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
juliap
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Regeneracja turbosprężarki

Post autor: juliap »

Regeneracja turbosprężarki to bardzo istotna kwestia i warto pamiętać o tym, aby robić ją regularnie. Na szczęście istnieją firmy takie jak http://turbospec.pl/ , do których można swoją turbosprężarkę wysłać nawet kurierem. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:51

Re: Regeneracja turbosprężarki

Post autor: maniek »

No tak, jak to bywa w przypadku diesla od czasu do czasu trzeba się liczyć z wymianą lub regeneracją turbosprężarki. Ja od siebie mogę wam dodać, że warto się zorientować także w tych warsztatach https://autogratis.pl/naprawa/turbospre ... e-typy-aut - jest dość dużo firm świadczących tego typu usługi. :D
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Regeneracja turbosprężarki

Post autor: Kaja »

A czy wiecie o tym, że w samochodach z silnikiem diesla najczęściej psują się właśnie turbosprężarki? Czytałam o tym na stronie http://018.pl/najczestsze-usterki-silni ... -w-autach/. Wam również polecam sobie na ten temat w wolnej chwili poczytać, jeśli Was to interesuje.
Awatar użytkownika
White
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Regeneracja turbosprężarki

Post autor: White »

Warto pomyśleć na pewno nad regeneracją turbosprężarki, szczególnie biorąc pod uwagę to, że nowa turbina jest często bardzo droga. Na stronie http://amserwis.pl/ można znaleźć kontakt do warsztatu z Trójmiasta, który ma dobre ceny i który specjalizuje się w regeneracji tych elementów.
ODPOWIEDZ