Rozwój dziecka

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Jędruś

Rozwój dziecka

Post autor: Jędruś »

Jeśli chcecie zadbać o rozwój dziecka to trzeba to robić już od najmłodszych lat. Na pewno zeszyt z zadaniami na bazie szkoły Montessori https://www.taniaksiazka.pl/wielki-zesz ... 25814.html pomoże rozwinąć jego możliwości. Dzięki niej twoje dziecko odkryje swoje możliwości a ty będziesz wiedział w czym jest dobre.

kalendarz religijny katolicki
Ikruś

Re: Rozwój dziecka

Post autor: Ikruś »

Bardzo ciekawa jest także Metoda Krakowska opierająca się na neurobiologii. Polecam zapoznać się z założeniami: https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/post/m ... k-po-kroku. Powstała na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i według wielu opinii ma naprawdę korzystny wpływ na rozwój smyka. Oczywiście jak ze wszystkim, potrzeba trochę wprawy i praktyki, aby uzyskać najlepsze efekty, ale zdecydowanie warto się trochę przyłożyć. Dziecko w przyszłości podziękuje za wytrwałość ;)
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Rozwój dziecka

Post autor: moderator »

Jak najbardziej sam rozwój naszych dzieci jest czymś nadrzędnym i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest na niego zwrócić uwagę. Polecam także każdemu zapoznanie się z wpisem https://whisbear.com/pl/blog/jak-wzmacn ... u-dziecka/ gdzie bardzo dokładnie napisano jak można wzmacniać odporność naszego dziecka.
Hańka78

Re: Rozwój dziecka

Post autor: Hańka78 »

Hej, u dziecka najważniejsze jest to żeby dobrze się rozwijało. Pomoże przy tym marka zabawek i pomocy montessori TICKIT Mają bardzo dużo zabawek i z pewnością wybierzesz coś dla swojej pociechy. A przy zakupie wspomożesz dzieci, które zostały poszkodowane przez los.
małgorzata

Re: Rozwój dziecka

Post autor: małgorzata »

Bardzo ciekawie prezentuje się https://www.ulicazywiolow.pl/ , której otwarcie odbędzie się już jesienią. Mam w planach właśnie wybrać się tutaj z moją córką, ponieważ organizowane tutaj będą zabawy, które doskonale wpływają na rozwój dziecka, więc jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym.
ODPOWIEDZ