Rozwój przez szkolenia

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
masterka
Posty: 58
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:46

Rozwój przez szkolenia

Post autor: masterka »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Kaja »

Są takie branże, w których, żeby być na bieżąco, cały czas trzeba brać udział w rożnego rodzaju kursach i szkoleniach. Informatyka jest jedną z takich właśnie branż. Ja na przykład ostatnio zapisałam się na autoryzowane szkolenie Microsoft Administering Microsoft SQL Server Databases MS 20462, na którym będę mogła zgłębić swoją wiedzę na temat baz danych i pracy z nimi. A taka dodatkowa wiedza na pewno przyda mi się w mojej pracy ;)
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: dariaa »

Tak, to najlepszy sposób na rozwój. Szkoła swoją drogą, ale szkolenia potrafią wprowadzić świeżości, nowej wiedzy w różnych zakresach. Dają możliwość przetestowania tego co już się nauczyliśmy i umocnienia swoich umiejętności. Przykładowo będąc dentystą warto postanowić na szkolenia oferowane przez https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ . Znajdziecie tam kursy stomatologiczne protetyka, jak i w różnych innych zakresach.
Awatar użytkownika
gsacademy
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 9:15

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: gsacademy »

Szkolenia to świetny sposób, żeby nabyć nowe umiejętności lub zacząć pracę w konkretnej branży. Pasjonaci aktywności fizycznej często decydują się na uczynienie z tego sposobu na utrzymanie się, w czym pomagają im kursy instruktorskie. Profesjonalni instruktorzy pływania czy wspinaczki są bardzo cenni na rynku pracy, a zdobycie takich kwalifikacji nie musi być trudne.
Global Sport Academy - gsacademy.pl
Awatar użytkownika
lanczer
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: lanczer »

Oczywiście, że szkolenia są bardzo ważne, nie wszystkkiego można się nauczyć poprzez samo siedzenie w ławkach. A nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak kształcenie dualne, można tutaj o tym poczytać https://edunet-poland.pl/ksztalcenie-dualne/ . Moim zdaniem bardzo dobry pomysł na szkolenie już w okresie nauki szkolnej nowych pracowników
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: CzikCzik »

Szkolenia to bardzo dobry pomysł, możesz w ten sposób zdobyć wiedzę, która w przyszłości bardzo może Ci się przydać. Na twoim miejscu sprawdziałabym tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ jakie mają szkolenia do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Tengel
Posty: 42
Rejestracja: 14 wrz 2019, 20:08

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Tengel »

Nie ma co ukrywać, że szkolenia rozwijają. Obecnie szkoleń jest naprawdę bardzo dużo więc można wybrać coś interesującego dla siebie. Jeśli zajmujecie się grafika komputerową to może zainteresuje Was kurs https://domin-krakow.pl/kurs-digital-pa ... photoshop/ organizowany przez szkołę Domin. Kurs prowadzony jest przez doskonałych wykładowców co gwarantuje rzetelne przekazywanie wiedzy. Jeśli chcecie dowiedzieć sie więcej szczegółów o kursie, terminach oraz sposobach zapisów to zerknijcie na stronę szkoły.
Awatar użytkownika
Pyna
Posty: 51
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:49

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Pyna »

Rozwój jest bardzo ważny, kto w sumie stoi w miejscu ten tak na prawdę się cofa, więc warto zainteresować się różnego rodzaju szkoleniami. Tu myślę, że wielu z was zainteresują profesjonalne warsztaty szkoleniowe od https://wiwn.pl/ Znajdziecie tu praktyczną wiedzę na temat inwestowania w domu, mieszkania na wynajem. Inwestycja w nieruchomości jest według mnie jedną z najlepszych, najbardziej bezpiecznych.
Awatar użytkownika
Baqeu65
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:40

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Baqeu65 »

Zdecydowanie macie tutaj różne zdanie. Chyba musisz sam coś wymyślić.
Organizacje są znacznie mniej inteligentne od istot ludzkich.
Awatar użytkownika
LenkaZ
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2019, 12:24

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: LenkaZ »

Jeżeli nasza firma zajmuje się świadczeniem usług lub dystrybucją to szkolenia sprzedażowe wydają się ciekawym rozwiązaniem. Jakieś czas temu na blogu wielotematycznym widziałam arcyfajny tekst, który na chłodno wyjaśnia dlaczego warto zainteresować się szkoleniami sprzedażowymi. Zainteresowanych odsyłam do źródła : http: http://wideworld.ovh/ i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Riera58
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:25

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Riera58 »

Akurat mi to nie będzie w ogóle potrzebne. Chociaż komuś z pewnością się to przyda.
Co cztery lata wyborcy stawiają krzyżyk, a potem muszą go nosić.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: kasia »

Jasne, że rozwijamy się poprzez szkolenia, bo jednak nie wszystko możemy sami ogarnąć, czasem lepiej, jeśli ktoś inny nam potłumaczy. Ogólnie też chętniej szkolimy się w takich miejscach jak https://gtvod.pl/ , gdzie mamy możliwość szkolenia online poprzez oglądanie danego filmiku. W końcu dziś się ze wszystkim spieszymy.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 383
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: kicia »

No jasne, że warto się doszkalać, nawet jak pracuje się w zawodzie od kilku lat. Są takie branże jak np. księgowość gdzie wiedzę zwyczajnie trzeba aktualizować. Ja szkolę się regularnie w tej firmie : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ . Polecam bo jakość jest bardzo wysoka, a organizacja na najwyższym poziomie. Warto czerpać z takiej wiedzy i doświadczenia.
Awatar użytkownika
Mozzi
Posty: 39
Rejestracja: 25 paź 2019, 8:10

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Mozzi »

Warto również zwrócić uwagę na ofertę kursów językowych od https://szkolaeuropejska.pl/kursy-alma- ... cych-lodz/ ponieważ oprócz angielskiego, jest również niemiecki, hiszpański oraz francuski. Poza tym dbają o sprawną obsługę i najwyższą jakość nauczania co pozwoli Wam szybko poznać język i dużo lepiej się w nim porozumiewać.
Awatar użytkownika
lanczer
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: lanczer »

nie można zaprzeczyć że wielu dziedzinach życia, tak samo jak zawodach szkolenia są wymagane. ja pracuję jako psycholog i często uczestniczę w kursach. w najbliższym czasie chce się wybrać na szkolenie do warszawskiego Centrum CBT na "Zaburzenia eksternalizacyjne dzieci i młodzieży – model i terapia w podejściu poznawczo-behawioralnym". Sporo będzie poruszanych tematów odnośnie ADHD a jest mi to bliskie, pracuję z dziećmi. Na stronie https://cbt.pl/terapia-poznawczo-behawi ... lodziezy-2 znajdziecie szczegółowe informacje o tym module. Pamiętajcie że istnieje możliwość udziału w wybranych modułach, w wybranych , które was najbardziej interesują

colt nochowo
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 21:56 przez lanczer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skipola
Posty: 42
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: skipola »

niektóre szkolenia to są wręcz wymagane i bez nich nie możemy podjąć się sprawowania obowiązków zawodowych. do nich należą między innymi kursy bhp, jednak nie ma co się przerażać, nie są one trudne. sporo przedsiębiorstw korzysta z opcji przeprowadzenia szkoleń online https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ co jest bardzo wygodne dla pracowników
Awatar użytkownika
kwiat
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:24

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: kwiat »

Myślę, że warto od początku inwestować w rozwój firmy i zapisywać się na różne szkolenia. Można je uzyskać w firmie CControls. https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... -designer/ . Można tam dowiedzieć się więcej na temat Altium Designer. Myślę, że ktoś kto prowadzi własną firmę powinien poszerzać wiedzę w tym temacie. Zwykle gry wprowadzamy nowy produkt na rynek wszystko zaczyna się od projektu, dlatego umiejętność projektowania jest kluczowa. Moim zdaniem warto poświęcić trochę czasu i dokładnie zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: kociołek »

Uważam, że rozwój przez takie szkolenia jest bardzo dobry i skuteczny. Dlatego też sama zaczęłam szukać jakiegoś fajnego szkolenia. I tak przy okazji trafiłam na bardzo fajne szkolenia online w Chce Zostać. Mają tutaj całkiem fajne propozycje takich szkoleń i to z takich różnych bardziej luźnych tematów. Uważam, że fajnie jest się dowiedzieć jak to jest zostać producentem muzycznym czy jak pisać teksty piosenek rapu. Chyba skuszę się na jakieś takie szkolenie
Awatar użytkownika
liska
Posty: 46
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:03

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: liska »

Warto się szkolić i to jest niepodważalne. Rozwój jest bowiem niezwykle istotny. Jeśli zajmujecie się realizacją różnych projektów, to warto sobie zerknąć tutaj http://leadership-center.pl/2019/06/kamien-milowy/ i poczytać. Jest tam sporo praktycznych informacji, które myślę, że przekonają was do tego, aby szkolić się własnie w tym kierunku.
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Kapustka »

Nie ma wątpliwości, że przez szkolenia się rozwijamy. Na szkoleniach można zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną ale też praktyczną. Bardzo dobre szkolenia ze stomatologii organizuje firma https://www.akademiastomatologii.edu.pl/konferencje . Poza szkoleniami organizują także rozmaite konferencje. Wykłady i prelekcje prowadzą doświadczeni stomatolodzy dzięki czemu są one na bardzo wysokim poziomie. Na stronie firmy możecie zobaczyć aktualny harmonogram szkoleń oraz konferencji.
Awatar użytkownika
zbuntowana
Posty: 81
Rejestracja: 29 lut 2020, 22:45

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: zbuntowana »

Jak sprawdziłam, w internecie można znaleźć wiele najróżniejszych szkoleń, kursów, które praktycznie otwierają szeroko drzwi do danego zawodu. Tutaj https://www.kursylektor.pl/kursy-na-spawacza.html znajdziecie bardzo dobry program przygotowawczy do prowadzenia prac spawalniczych, prowadzenia w tym zakresie dokumentacji oraz znajomości sprzętu.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 383
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: kicia »

Ja ponad blogi bardziej cenię sobie dobrą książkę. Mam sprawdzoną księgarnię internetową i tam zamawiam wszystkie ksiązki. Cenowo jest bardzo dobrze i jestem zadowolona z ich usług a teraz czekam na dostawę https://www.taniaksiazka.pl/osiedle-sie ... 07844.html Zapowiada się lekka i przyjemna lektura na zimowe wieczory.
swoją45

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: swoją45 »

W takiej sytuacji uważam, że bardziej racjonalne jest inwestowanie pieniędzy w edukację. Tym samym zwiększasz szansę na uzyskanie bardziej opłacalnej pracy. Możesz poszukać nauczyciela na stronie https://buki.org.pl/korepetycje/warszawa/ . Nauczysz się nowego języka lub poprawisz swoją wiedzę z potrzebnego przedmiotu, a następnie zaprezentujesz siebie na rynku pracy.
Baśka

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Baśka »

Rozwój zarówno firmy jak i kadry jest bardzo ważny i dlatego warto stosować szkolenia które podniosą wiedzę pracowników jak i bezpieczeństwo firmy. Jeśli chcesz skorzystać z szkoleń BHP lub zamówić materiały szkoleniowe to skieruj się do firmy TARBONUS która ma liczne oddziały w kraju. Zapewnią ci najlepsze usługi w najniższej cenie nawet w okresie pandemii bo stosują kontakt online.
Iriną Zątineyko

Психология.

Post autor: Iriną Zątineyko »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Оto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Rusląn Garanin

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna
https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
monikać

Re: Rozwój przez szkolenia

Post autor: monikać »

Uwielbiam szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. To chyba najlepsza forma spędzania wolnego czasu i doskonała okazja do dowiedzenia się o sobie czegoś nowego. Dotychczas najbardziej trafiają do mnie kursy Michała Pasterskiego. Są świetnie przemyślane, motywujące do dalszej pracy, budujące poczucie własnej wartości. Tak było ze szkoleniem „Trening asertywności” https://lifearchitect.pl/kursy/trening-asertywnosci/. Dzięki niemu ulepszyłam umiejętność komunikowania się z innymi i umocniłam najważniejsze dla mnie relacje. Sprawdźcie koniecznie.
ODPOWIEDZ