Sposoby na reklamę

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
masterka
Posty: 58
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:46

Sposoby na reklamę

Post autor: masterka »

Przede wszystkim warto zainwestować w dobre materiały reklamowe. Co jakiś czas dobrym pomysłem jest także wyjazd na targi branżowe, na których można pozyskać klientów. Materiały reklamowe oraz profesjonalne stoiska targowe oferuje firma Retio https://www.retio.pl . Z nimi reklamowanie swojej firmy jest proste i skuteczne.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: Kaja »

Ja uważam, że najlepsze efekty reklama przynosi wtedy, kiedy korzysta się z różnych jej form :) Oprócz reklamy w internecie warto jest więc też zainwestować w reklamę tradycyjną, czyli różnego rodzaju ulotki, katalogi i plakaty. My zamawiamy takie materiały reklamowe w drukarni Diamond Druk, której ofertę znajdziecie na stronie https://www.diamond-druk.pl. Zawsze możemy tam liczyć na wysoką jakość, niskie ceny i szybki termin realizacji naszego zamówienia ;)
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: maniaczka »

no jasne, internet ma moc ale to jednak nie wszystko, warto dbac o reklame taka wiecie, w swiecie realnym , idealnym narzedziem do tego jest marketing sensoryczny, znam nawet firme, ktora sie tym zajmuje http://marketingsensoryczny.com.pl/ znajoma korzystala z ich uslug i jest bardzo zadowolona :) dla nich najwazniejsze jest dzialanie na zmysly klientow, wech, wzrok :)
Awatar użytkownika
mati
Posty: 66
Rejestracja: 15 sie 2019, 21:48

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: mati »

Pewnie, że z kilku narzędzi marketingowych można korzystać. Jednak stoję przy zdaniu, że największy zasięg da nam i tak marketing internetowy. Zresztą dużo w tym temacie to sami możecie się dowiedzieć czytając http://marketing.media.pl/ . Ten blog w całości poświęcony jest tematyce marketingowej i reklamowej. Mi się z przyjemnością go czytało, sam sporo się dowiedziałem.
ODPOWIEDZ