Studia zaoczne

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
masterka
Posty: 58
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:46

Studia zaoczne

Post autor: masterka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami : http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Studia zaoczne

Post autor: arhee »

To raczej bardziej celu w studia z marketingu i PR niż te.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:58

Re: Studia zaoczne

Post autor: Tamka »

A czy możecie mi doradzić w sprawie mieszkania czy akademika dla mojej siostry, która zaczyna studia w październiku we Wrocławiu?
Namierzyłyśmy już ten akademik: https://las.com.pl/ i fajnie, że mają opcję wynajmu mikroapartamentów z własną łazienką.
Ceny też są w porządku, miesięczna oplata za taki standard bardzo nam odpowiada. Czy z Ołbina, gdzie jest akademik jest w porządku transport na Politechnikę?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Studia zaoczne

Post autor: Kaja »

Studia studiami, a co z nauką języków obcych? Pamiętacie, żeby o to zadbać? Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi Lingua, które jak widać oferuje takie profesjonalne kursy językowe dla dorosłych. Znajomość języków, zwłaszcza języka angielskiego, zawsze się Wam w życiu przyda, pamiętajcie o tym ;)
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Studia zaoczne

Post autor: kixia »

sporo osób studiuje w systemie stacjonarnym bo musi się samodzielnie utrzymywać, nic w tym dziwnego :) w ten sposób tez można zyskać porządne wykształcenie :) Ja jestem na 1 roku pielęgniarstwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Nauki jest sporo i trzeba się przyłozyć by zaliczać egzaminy ale to akurat jest ok, przynajmniej nic w pracy zawodowej nie bedzie w stanie mnie zaskoczyć.
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Studia zaoczne

Post autor: Evelyn »

Praca w agencjach eventowych i impresariatach to raczej po public relations jest niż po zarządzaniu projektami. Zobacz te studia będą bardziej dla Ciebie odpowiednie: https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Studia zaoczne

Post autor: Leslie »

Warto wybrać uczelnię,która oferuje szeroki zakres możliwości edukacyjnych a także skuteczny program nauczania. Myślę ,że studia o profilu takim jak analiza rynków finansowych są obecnie bardzo opłacalnym kierunkiem - rachunkowość finansowa, bankowość,ubezpieczenia czy analityka to zaledwie kilka z kierunków jakie oferuje Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna. Warto zapoznać się z ich ofertą
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Studia zaoczne

Post autor: mam_to »

Komunikacja społeczna i PR brzmią bardzo ciekawie. Można wówczas znaleźć pracę w każdej większej firmie. Kilka lat temu PR był bardzo modny, teraz mniej, ale wciąż ciężko się dostać na takie studia.
ODPOWIEDZ