W co lubicie grać w czasie wolnym?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Mańkowski

Re: W co lubicie grać w czasie wolnym?

Post autor: Mańkowski »

Ja preferuję gry przypominające dawne automaty, które stały w wielu miejscach. Moja ulubiona gra to Hot Target https://gryhazardowe.biz/hot-target/. Zarówno grafiką, jak i dźwiękami, przypomina mi stare czasy. Mimo, że gra jest dość prosta, to potrafi zająć człowieka na długo. ;) Na tej stronie możecie pograć za darmo i bez zakładania konta i przekonać się, czy odpowiada wam taki rodzaj gry.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: W co lubicie grać w czasie wolnym?

Post autor: Kaja »

Ja na przykład bardzo chętnie w czasie wolnym, kiedy tylko jest trochę cieplej, idę na ryby ;) Pasją tą zaraził mnie mój mąż. Jako, że właśnie zbliża się sezon wędkarski, staram się dokupić trochę dodatkowego sprzętu... zastanawiam się nad wędką St.Croix Panfish o której czytałam na stronie internetowej https://stcwedki.pl/st-croix-panfish/. Jak sądzicie, czy to będzie dobry wybór?
deniśka

Re: W co lubicie grać w czasie wolnym?

Post autor: deniśka »

Ja nie za bardzo lubie grac w różnego rodzaju gry, o wiele bardziej podoba mi się czytanie ksiażek, niedawno na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/kurtyna-aga ... 11821.html Znalazłam świetną ofertę którą zamierzam wykorzystac i zamówic sobie tę książkę.
ODPOWIEDZ