Wózki widłowe

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Mikuś

Wózki widłowe

Post autor: Mikuś »

Jeśli posiadacie wózki widłowe to z pewnością ważne, aby na bieżąco monitorować stan techniczny sprzętu. Na stronie https://sklep.manitou.pl/13-uklad-hydrauliczny możecie znaleźć mnóstwo praktycznych informacji na temat układu hydraulicznego, który odpowiada za unoszenie ładunków oraz bezpieczeństwo pracy wózka widłowego. Jest to element stały i bardzo charakterystyczny. W sklepie Manitou możesz znaleźć części potrzebne do usunięcia awarii układu.
AdamKyś

Re: Wózki widłowe

Post autor: AdamKyś »

Dlatego właśnie szukając naprawdę dobrej jakości sprzętów w zakresie wózków widłowych, czy również podnośników i platform to ja jednak szukałbym ich w ofercie takich firm jak Lemarpol, którzy jednocześnie są największym dystrybutorem marki Manitou. To bardzo ważne, aby praca na magazynie szła jak najszybciej i co najważniejsze z zachowaniem wszystkich standardów oraz efektywności. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak już je dobierzecie, można też i u nich je długoterminowo wynająć.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Wózki widłowe

Post autor: Kaja »

Jeśli chodzi o wózki widłowe, to moim zdaniem wózek elektryczny widłowy będzie zdecydowanie lepszym wyborem niż wózek spalinowy. Czytałam ostatnio na stronie internetowej https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/r ... firmy.html, że takie wózki elektryczne charakteryzują się między innymi mniejszymi wymiarami i większą mobilnością. Dzięki temu mogą się bez problemu poruszać nawet po ciasnych magazynach. Wystarczy, że powierzchnia jest płaska i utwardzona.
ODPOWIEDZ