Współpraca z sciankiwodne.pl

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
baltazar-65
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 9:26

Współpraca z sciankiwodne.pl

Post autor: baltazar-65 »

Witam! Wynajmowaliście kiedyś ścianki bąbelkowe od firmy sciankiwodne.pl? Jakie macie opinie na ich temat? Pytam, bo planuję zamówić taką ściankę na organizowane w mojej firmie targi. Myślę, że byłaby ciekawą dekoracją.
Awatar użytkownika
Ferdynanda79
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 0:07

Re: Współpraca z sciankiwodne.pl

Post autor: Ferdynanda79 »

Ja zdecydowałam się na ściankę wodną w hotelu w okolicach recepcji. Goście od razu na wejściu zwracają na nią uwagę, więc podejrzewam, że im się podoba :) Oczywiście mi też, a firmę mogę zdecydowanie polecić za profesjonalną i kompleksową obsługę.
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Re: Współpraca z sciankiwodne.pl

Post autor: Zakręcona »

Rzeczywiście na targach te mogą bardzo fajnie się sprawdzą, powinniście o takich rzeczach pomyśleć. Również przy organizacji targów firma https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... gi-kielce/ i ich hostessy powinny was zainteresować. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Makaron

Re: Współpraca z sciankiwodne.pl

Post autor: Makaron »

Niestety ja póki co jeszcze nigdy z nimi nie współpracowałem więc tak naprawdę nie mam na ten temat zdania. Od siebie chcę powiedzieć, że bardzo jestem zadowolony ze stoisk targowych firmy https://exposystemy.pl/ więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko i wyłącznie je polecić.
ODPOWIEDZ