Wybór podstawówki

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Wybór podstawówki

Post autor: CzikCzik »

Zastanawiam sie do ktorej podstawówki w Łodzi posłać moją córkę. Lepsza będzie taka https://szkolaeuropejska.pl/ prywatna szkoła czy wysłać ją do którejś z publicznych szkół ? Mam wrazenie, ze ta prywatna daje jej większe możliwości.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2019, 17:38

Re: Wybór podstawówki

Post autor: luiza »

Szkoła musi zapewniać dziecku wszystko, co jest konieczne do tego, by ono się rozwijało. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma świetnych nauczycieli. To bardzo dużo, bo można w ten sposób zaoszczędzić dziecku sporo stresu, jak nauczyciele mają dobre podejście.
Awatar użytkownika
Jadwiga45
Posty: 105
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:09

Re: Wybór podstawówki

Post autor: Jadwiga45 »

Jeżeli chodzi o szkołę to na pewno warto także mieć dobrą stronę z podręcznikami w zanadrzu aby nie przepłacać. Na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html znajdziesz najwięcej ofert które będą się kalkulować.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Wybór podstawówki

Post autor: Kaja »

A czy wysyłacie gdzieś dzieci dodatkowo na naukę języka obcego? Znajomość zwłaszcza angielskiego na pewno się im przyda w przyszłości. Widziałam, że Szkoła Językowa https://www.profi-lingua.pl/ oferuje również kursy dla dzieci. Co Wy na to? Zapisalibyście dziecko na taki kurs?
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Wybór podstawówki

Post autor: Trenerka »

Widzę, że bliżej wam są szkoły prywatne. Powiem, że wcale mnie to nie dziwi, sama też taką wybrałam. Fajne jest to, że wszystko jest na miejscu, nie tylko niezbędne zajęcia edukacyjne, także i zajecia dodatkowe, koła naukowe itp. Warto dobrze sobie to przemyśleć, bo ten wybór jest bardzo istotny jeżeli chodzi o rozwój waszych dzieci.
Awatar użytkownika
pizzafun
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:12

Re: Wybór podstawówki

Post autor: pizzafun »

Dobrym wyborem będzie ta szkoła, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Podobno to jedna z lepszych szkół w Warszawie. Nauka języka to przyszłość która tam realizowana jest od dawna, uczniowie poświęcają temu naprawdę sporo czasu. Dużo łatwiej będzie im odnaleźć się w dorosłym życiu, nauczyciele też dają tam z siebie wszystko, wszyscy szybko się ze sobą docierają.
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 21
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:07

Re: Wybór podstawówki

Post autor: Ola »

Również jestem na etapie wyboru podstawówki i nie powiem mam z tym nie lada problem. Córka chodziła do bardzo dobrego przedszkola i chciałabym aby szkoła również taka była. W przedszkolu https://przedszkoleharmonia.pl/ mieli zapewnione wszystko, opiekę, posiłki, zabawę a także mogli rozwijać swoje zainteresowania.
Awatar użytkownika
fiona88
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2019, 9:39

Re: Wybór podstawówki

Post autor: fiona88 »

Moi synowie chodzą do podstawówki, ale wiem, że nie tylko nauka jest ważna, ale także aktywność fizyczna. Dlatego zadbałam o to, żeby mieli więcej ruchu. Jakiś czas temu zapisałam ich na treningi jiu-jitsu. Treningi tak im się spodobały, że teraz chodzą już do kolejnej grupy. Chodzą do tej szkoły https://carlsongracie.pl/oferta/bjj-kids-grupa-2/ .
ODPOWIEDZ