Wygodna drabina

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Simone
Posty: 82
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Wygodna drabina

Post autor: Simone »

Nie cierpię korzystać z drabiny. Na szczęście znalazłem ofertę https://www.bekens.pl/produkt/drabina-a ... e-64x24mm/ i muszę przyznać, że jest niezwykle wygodna w użyciu.
Chcę, by mój świat był twoim, a twój moim. Na tym polega przyjaźń.
Awatar użytkownika
falena
Posty: 8
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:22

Re: Wygodna drabina

Post autor: falena »

Najlepiej kiedy drabiny wykonane są z aluminium, bo są lekkie i wytrzymałe. Rusztowania i drabiny aluminiowe są odporne na rdzę i nie wymagają specjalnej konserwacji, dlatego można korzystać z nich w różnych warunkach pogodowych. W ofercie https://www.dramix.pl/oferta/drabiny można znaleźć wiele różnych modeli drabin - od prostych kilkustopniowych konstrukcji, po drabiny wyposażone w platformy robocze i kółka jezdne.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Wygodna drabina

Post autor: kociołek »

To wszystko zależy od tego na jakiej wysokości planujesz cokolwiek robić. Bo jeśli chodzi o dość spore wysokości to zdecydowanie polecam wynająć chociażby rusztowania, ale dzięki nim będziemy bezpieczne robić daną rzecz. Takie rusztowania można wynająć w tej firmie https://delta-bud.eu Jest to firma zajmująca się produkcją rusztowań także masz pewność że rusztowania są solidne i wysokiej jakości
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Wygodna drabina

Post autor: bylska »

Owszem, warto mieć w domu do dyspozycji drabinę... jednak musicie mieć na uwadze, że nie przy wszystkich pracach przy domu, taka drabina się sprawdzi. My do remontu elewacji musieliśmy zakupić rusztowania przejezdne. Na szczęście polecono nam ofertę DG BUD, gdzie znaleźliśmy to, czego szukaliśmy.
Awatar użytkownika
Łukasz
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2019, 10:17

Re: Wygodna drabina

Post autor: Łukasz »

Dokładnie, często rusztowanie jest lepszą opcją, ostatnio sam odnawiałem elewacje i u mnie świetnie sprawdziło się rusztowanie elewacyjne rux od https://www.dgbud.pl/pl/57-rusztowania-system-rux, jest stabilne, także praca na nim jest naprawdę bezpieczna.
ODPOWIEDZ