Zmieniające się ciało podczas ciąży

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Simone
Posty: 82
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Zmieniające się ciało podczas ciąży

Post autor: Simone »

Tutaj https://www.johnsonsbaby.com.pl/przygot ... -sie-cialo znajdziecie wszelki informacje na temat tego, jak zmienia się ciało kobiety. Wiem z doświadczenia mojej żony, że te problemy opisane są tutaj bardzo rzetelnie. Dlatego jeżeli nie macie doświadczenia to jak najbardziej jest to artykuł dla Was. Polecam tę lekturę.
Chcę, by mój świat był twoim, a twój moim. Na tym polega przyjaźń.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Zmieniające się ciało podczas ciąży

Post autor: Kaja »

W czasie ciąży rzeczywiście ciało kobiety dość mocno się zmienia. Mogą się na przykład pojawić na nim nieestetyczne rozstępy. Ale można temu zapobiec, na przykład stosując kosmetyki marki https://www.mustela.pl/. Myślę, że warto zacząć je stosować już od samego początku ciąży ;)
Awatar użytkownika
Irma
Posty: 67
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:21

Re: Zmieniające się ciało podczas ciąży

Post autor: Irma »

No niestety, trzeba się liczyć z tym, że ciało zmienia się w czasie ciąży i po ciąży też nie będzie już wyglądało tak jak wcześniej. U mnie był problem z nadmiarem skóry na brzuchu, która została mi właśnie po dwóch ciążach. Ale zdecydowałam się na konsultacje u chirurga plastycznego (jednego z najlepszych w naszym kraju - do https://drolender.pl dr Anny Olender). Później w jej klinice miałam też przeprowadzoną operację, efekt jest naprawdę cudowny :)
ODPOWIEDZ