Centrum medyczne Kraków

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
kasjo
Posty: 69
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:25

Centrum medyczne Kraków

Post autor: kasjo »

Hej! Macie jakies sprawdzone namiary na kliniki/ centra medyczne w Krakowie? Ostatnio nawet myślałem, że skorzystać z prywatnych wizyt lekarza domowego - https://lekarze-krakow.com.pl/ , bo to jednak super wygodna sprawa. Co sądzicie?
vikuś

Re: Centrum medyczne Kraków

Post autor: vikuś »

A czy ktoś z was może był w centrum medycznym https://www.neomedica.pl/oferta/program ... la-kobiet/ ? Czy robiliście może tam jakieś badania? Pytam, ponieważ znalazłam tam pakiet badań hormonalnych dla kobiet i zastanawiam się czy nie skorzystać z niego. Co sądzicie o tym miejscu?
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Centrum medyczne Kraków

Post autor: monia »

No to jeżeli jeszcze nie znaleźliście dobrego ośrodka dla siebie i swoich bliskich z szerokim gronem specjalistów oraz profesjonalną pomocą w krótkim czasie to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Centrum Medyczne w Warszawie . :)
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: Centrum medyczne Kraków

Post autor: piotrowska »

Choruje na endometriozę i znalazłam pomoc i świetną specjalistyczną opieke w szpitalu medicover w Warszawie, tu są najlepsi specjaliści jakich znam od tej choroby więc jestem odpowiednio leczona i dałam się przekonac do diety i regularnych ćwiczeń co jak się okazało też bardzo pomaga
Awatar użytkownika
bertek
Posty: 38
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:45

Re: Centrum medyczne Kraków

Post autor: bertek »

Ja swego czasu byłem pacjentem w szpitalu Mazovia ale to w Warszawie. Tutaj znajduje się najlepsza placówka do leczenia wszystkich urologicznych problemów zdrowotnych. Sam to sprawdziłem i śmiało mogę wam polecić to miejsce. Leczyli w tym miejscu u mnie przerost prostaty za pomocą laparoskopii 3D.
ODPOWIEDZ