Dom seniora

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Dom seniora

Post autor: Leslie »

Czesc macie moze kogos aktualnie w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego domu seniora https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego miejsca dla mojej babci, co myslicie?
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Dom seniora

Post autor: kociołek »

Hejka. W życiu róż nie bywa a taka opieka nad osobą starszą i schorowaną wymaga od nas wielkiego zaangażowania. Dlatego też coraz częściej zastanawiamy się nad oddaniem bliskiej nam osoby do dobrego i sprawdzonego domu opieki. i takim domem właśnie jest ten http://domseniora24.pl/ Tutaj każdy senior otrzyma bardzo dobrą i fachową pomoc oraz wsparcie. No i przede wszystkim styczność z innymi osobami w ich wieku
jerzyó

Re: Dom seniora

Post autor: jerzyó »

Decyzja o oddaniu bliskiej osoby do domu seniora nie jest łatwa, ale tak po prostu trzeba jesli samemu nie jest się w stanie zapewnić dobrej opieki. Ja mogę polecić Wam "Dom Rodzinny". Konkretnie jest to ZOL w Nowym Dworze Mazowieckim. Seniorzy mogą tam przebywać i prywatnie i na NFZ. Warunki są tam bardzo dobre.
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Dom seniora

Post autor: Zoeva »

Ja Wam powiem tylko tak, ze jeżeli chodzi o dom seniora to warto zainwestować w jakieś dobre miejsce dla naszych najbliższych, może http://podtopolami.eu ? Wysłałam tam moja mamę, bo wiem, ze tam bedzie miała opiekę cały czas i swoich rówieśników.
aneczkaŚ

Re: Dom seniora

Post autor: aneczkaŚ »

Ja ze swojej strony doradzę Leśne Wrota https://www.lesnewrota.pl/ czyli prywatny dom spokojnej starości w Kostkowie w województwie pomorskim. Starsze osoby mają tam bardzo dobrą opiekę, w tym regularne stacjonarne wizyty lekarzy, ciekawe zajęcia hobbystyczne i wycieczki a dom jest otoczony zielenią i komfortowo urządzony, także miło się tam przebywa.
patrycjać

Re: Dom seniora

Post autor: patrycjać »

Mój tata zdecydował się na pobyt w Domu Seniora, aby mieć większy kontakt z osobami w podobnym wieku. Dotychczas czuł się samotnie spędzając emeryturę w domu. Dopiero wyjazd do donumcorde.pl dał mu nowa energię do życia. Znacznie poprawiła się jego kondycja za sprawą codziennego pływania na basenie. Pierwszy raz spróbował również łaźni rzymskiej. W wolnych chwilach bierze udział w zorganizowanych grach i zabawach. Dzięki nowoczesnej pracowni komputerowej zaczął korzystać z Internetu i rozwija nowe pasje. Poleca każdemu seniorowi chcącemu podnieść swój komfort życia.
ODPOWIEDZ