Esperal

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Kasia12
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:12

Esperal

Post autor: Kasia12 »

Cześć, czy macie jakieś porady/ doświadczenia z esperalem? Wuj mojego chłopaka jest uzależniony od alkoholu.. Był już na dwóch odwykach ale za każdym razem wraca.. Niestety niszczy tym swoje zdrowie ale i rodzinę. Lekarz wprost powiedział, że jeżeli będzie dalej pić to nie dożyje kolejnych urodzin... Znalazłam ośrodek Detoks Fenix, tam wszywają właśnie esperal albo taki bloker naltrekson, który całkowicie hamuje chęć sięgnięcia po używki. Co sądzicie?
Słoniu

Re: Esperal

Post autor: Słoniu »

Kasia12 pisze: ↑04 sie 2020, 14:24 Cześć, czy macie jakieś porady/ doświadczenia z esperalem? Wuj mojego chłopaka jest uzależniony od alkoholu.. Był już na dwóch odwykach ale za każdym razem wraca.. Niestety niszczy tym swoje zdrowie ale i rodzinę. Lekarz wprost powiedział, że jeżeli będzie dalej pić to nie dożyje kolejnych urodzin... Znalazłam ośrodek Detoks Fenix, tam wszywają właśnie esperal albo taki bloker naltrekson, który całkowicie hamuje chęć sięgnięcia po używki. Co sądzicie?
W Warszawie zaszyciami alkoholowymi zajmuje się Medyczny Detox, zaszycie działa bardzo skutecznie, dzięki temu mój tata poradził sobie z alkoholizmem, właśnie ludzie z Medycznego Detoxu mu pomogli.
ODPOWIEDZ