Gdzie do kręgarza?

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Zbigniew91
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 20:45

Gdzie do kręgarza?

Post autor: Zbigniew91 »

Cześć wszystkim! Poszukuję zaufanego kręgarza z Krakowa. Kogo możecie mi polecić? Całkiem fajnie wygląda oferta https://www.jedynezdrowie.pl/medycyna-n ... bilitacja/, ale nie znam tej przychodni i nie wiem, czy faktycznie warto się do nich udać.
Awatar użytkownika
Placyda1974
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 1:33

Re: Gdzie do kręgarza?

Post autor: Placyda1974 »

Mam spore doświadczenie z wizytami w przychodni Jedyne Zdrowie, bo chodziłam do nich na rehabilitację po operacji na kręgosłup. Cóż mogę powiedzieć, świetni specjaliści, profesjonalna opieka no i przesympatyczna obsługa. Naprawdę leczą, więc polecam :)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Gdzie do kręgarza?

Post autor: Kaja »

Jeśli często miewasz bóle kręgosłupa, to polecam wykonać rezonans magnetyczny Cena w MRIDiagnostyka w Warszawie za takie badanie cale nie jest wygórowana, a całkiem prawdopodobne, ze uda się znaleźć przyczynę bólu i wdrożyć odpowiednie leczenie lub rehabilitację.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Gdzie do kręgarza?

Post autor: arhee »

Kaja pisze: ↑17 wrz 2020, 20:32 Jeśli często miewasz bóle kręgosłupa, to polecam wykonać w Warszawie za takie badanie cale nie jest wygórowana, a całkiem prawdopodobne, ze uda się znaleźć przyczynę bólu i wdrożyć odpowiednie leczenie lub rehabilitację.
W punkcie https://radiomedica.pl/kontakt/ również można wykonać, takie badanie. Na stronie są dane kontaktowe do placówki.
ODPOWIEDZ