Implanty zębów Warszawa

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Delfina1978
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2020, 3:59

Implanty zębów Warszawa

Post autor: Delfina1978 »

Gdzie w Warszawie polecacie umówić się na wstawienie implantów zębów? Ponoć w prodentika.com.pl mają całkiem przystępne ceny, jeśli chodzi o tego typu usługi. Nigdy nie byłam u stomatologa prywatnie, więc trudno mi podjąć decyzję co do odpowiedniego gabinetu. Liczę, że coś mi podpowiecie.

instytut ericksonowski szkolenia
Awatar użytkownika
Remigia
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2020, 14:48

Re: Implanty zębów Warszawa

Post autor: Remigia »

Prodentika będzie dla mnie zawsze kliniką stomatologiczną numer jeden. W przypadku implantów często potrzebna jest odbudowa kości pod implanty, ale tamtejsi specjaliści mają to dosłownie w małym palcu. Sama się przekonasz.
koleś

Re: Implanty zębów Warszawa

Post autor: koleś »

U mnie zanim implanty, to mikroskopowe leczenie kanałowe wrocław mnie czeka. Bardzo się boję tego, co muszę zrobić i mam nadzieję, że jakoś uda się to wszystko połączyć. Bo jednak nie wyobrażam sobie nie mieć zębów zdrowych, a mieć implanty. To do siebie nie pasuje.
Wiesław Krówka

Re: Implanty zębów Warszawa

Post autor: Wiesław Krówka »

No ja implanty miałem robione w Elektoralna Dental Clinic i do tej pory się trzymają więc chyba dobrze zrobione hehe. a tak poważnie mówiąc to zawsze byłem zadowolony z wizyt na Elektoralnej czy to implanty czy wybielanie czy leczenie kanałowe, wszystko tam robią na najwyższym poziomie. ;)
Ewuś

Re: Implanty zębów Warszawa

Post autor: Ewuś »

Jak dla mnie tego typu zabiegi przede wszystkim muszą być przeprowadzone profesjonalnie i jestem zdania, ze jest to niezwykle ważna kwestia. Tym bardziej, że właśnie ja leczyłam bezzębie w https://leczeniebezzebia.pl/ i muszę przyznać, że wszystkie zabiegi wyszły dobrze.
ODPOWIEDZ