Leczenie kręgosłupa

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:34

Leczenie kręgosłupa

Post autor: heniutek »

Jak to mi nieraz babcia mówiła, od tego siedzenia przy komputerze zacznie mi się psuć kręgosłup. No i trzeba przyznać, że miała rację. Przed 40. nabawiłem się problemów z kręgosłupem uciążliwych do tego stopnia, że bez specjalnych poduszeczek nie mam co nawet do pracy zasiadać. Wiem, że niezbędne będzie leczenie kręgosłupa w Warszawie, by móc pozbyć się tego problemu lub też przynajmniej zminimalizować jego uciążliwość. No i pytanie do Was - ile czasu dochodzi się do siebie po operacji kręgosłupa?
Awatar użytkownika
Irma
Posty: 67
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:21

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Irma »

Naprawdę warto znaleźć dobrego fizjoterapeutę, wiem o czym mówię. Ja mogę polecić OpenMedical z Krakowa https://openmedical.pl miałam do czynienia z różnymi specjalistami, ale oni postawili mnie na nogi.
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Kapustka »

W przypadku schorzeń kręgosłupa może pojawiać się silny ból, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Warto wiedzieć, jak radzić sobie z takimi dolegliwościami. Na stronie https://wibroterapia.com/bol-w-dole-ple ... edzwiowym/ znajdziecie wyczerpujące informacje dotyczące metod leczenia bólu pleców. Oczywiście jeśli ból trwa długo i nie mija to koniecznie trzeba udać się na konsultację do lekarza. Przyczyn bólu może być wiele i nie można tego bagatelizować.
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Leslie »

Według mnie każdy niepokojący sygnał powinniście zgłosić lekarzowi. Sama długo zwlekałam z bólami kręgosłupa i przechodzę teraz długą rehabilitację ale jest coraz lepiej. Jakbyście chcieli się zapisywać to warto zrobić to przez internet http://www.rehabilitacje.org - szybko i sprawnie. Mają najtańszy rezonans w Małopolsce.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Kaja »

Jeśli odczuwacie ból i dyskomfort ze strony kręgosłupa, to wydaje mi się, że najlepiej byłoby się udać do jakiegoś dobrego ortopedy. Z tego, co wiem, to taki specjalista przyjmuje na przykład w Centrum Medycznym Danea w Bielsku-Białej. Personel jest tam bardzo miły, a każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Na wizytę natomiast można się wygodnie umówić przez telefon, bez wychodzenia z domu :)
ODPOWIEDZ