Leczenie niepłodności Częstochowa?

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Elżbieta

Leczenie niepłodności Częstochowa?

Post autor: Elżbieta »

Staramy się o dziecko już dłuższy czas, a dopiero od niedawna mieszkamy w Częstochowie. Wiecie kto w tym mieście jest najlepszy jeśli chodzi o leczenie niepłodności?
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Re: Leczenie niepłodności Częstochowa?

Post autor: Truskawkowa »

Korzystałam jakiś czas i to z powodzeniem z usług lekarzy z kliniki Gyncentrum. Leczyłam się w Krakowie, ale z tego co pamiętam, to mają również oddział w Częstochowie. Przeprowadzają też zabiegi in vitro, a podobno Częstochowa dopłaca do calej procedury sporą część :)
Sporo na ich stronie fachowych porad dotyczących leczenia niepłodności i opisu przyczyn powodujących trudności z zajściem w ciążę.
Warto poczytać https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/dlacz ... prawidlowo :)
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Leczenie niepłodności Częstochowa?

Post autor: maniaczka »

nie wiem czy wiecie, ale bardzo czesto endometrioza ma wplyw na trudnosci z zajsciem w ciaze, u mnie to byl jeden z objawow. jestem juz po operacji w szpitalu Medicover , stosuje sie do zalecen i jest o niebo lepiej, a na dziecko nie trace nadziei :)
Pasztet

Re: Leczenie niepłodności Częstochowa?

Post autor: Pasztet »

Zrozumienie przyczyn niepłodności u kobiet jest pierwszym krokiem do znalezienia skutecznego rozwiązania. Problemy mogą wynikać z wielu różnych czynników, w tym z zaburzeń hormonalnych, problemów z jajnikami czy niedrożności jajowodów. Dostępne na stronie https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -u-kobiet/ informacje pomagają w zidentyfikowaniu potencjalnych przyczyn i sugerują dalsze kroki w diagnostyce oraz leczeniu.
ODPOWIEDZ