Medycyna naturalna

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
poolaa
Posty: 31
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Medycyna naturalna

Post autor: poolaa »

Świetną opcją jeśli chodzi o leczenie jest medycyna naturalna. Na stronie https://hartigrama.pl/ znajdziecie wiele przydatnych informacji na ten temat. Polecam poczytać w wolnej chwili i zainteresować się tymi książkami.
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: Medycyna naturalna

Post autor: piotrowska »

Jak najbardziej się z tym zgadzam, u nas zawsze sięgamy po naturalne metody leczenia a dziadek robi nawet nalewki lecznicze z różnych ziół i owoców. Znalazł bardzo dużo przepisów ostatnio a niektóre są nawet z ubiegłego stulecia i już wtedy je wykorzystywano do leczenia gardła, dobre były też na żołądek czy gorączkę
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: Medycyna naturalna

Post autor: Kapustka »

Obecnie bardzo popularne jest stosowanie medycyny naturalnej. Nie da się ukryć, że często takie zabiegi wspomagają leczenie i polepszają samopoczucie. Na pewno warto rozważyć skorzystanie z zabiegów medycyny ortomolekularnej. Medycyna ta wykorzystuje lecznicze właściwości witamin. Tu możecie poczytać o zabiegach oraz zastosowaniach medycyny ortomolekularnej. Myślę, że warto się tym zainteresować.
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Re: Medycyna naturalna

Post autor: Truskawkowa »

ja sobie bardzo cenie wszystko to, co naturalne
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Medycyna naturalna

Post autor: Leslie »

hmm.. akurat medycyna naturalna nie zadziala w kazdym przypadku. Zwlaszcza jesli chodzi o zdrowie w starszym wieku, kiedy system odpornosciowy oslabia sie. Ciezej znosimy typowe choroby jak grypa czy przeziebienie. Niestety nei kazdy jest w stanie otoczyc takiego bliskiego odpowiednią opieka. Mnie jednak ostatnio przykuła uwagę oferta domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ . Jest to dom seniora o wysokim standardzie. Ludzie mogą tam miło spędzać czas i zadbać o swoje zdrowie, a co wazniejsze - opieka jest calodobowa
fęria

Re: Medycyna naturalna

Post autor: fęria »

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym miejscem, w którym zajmują się medycyną naturalną. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam wybrać się do centrum terapii naturalnych https://lalimed.pl/ Sama czuję się znacznie lepiej właśnie dzięki nim.
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Medycyna naturalna

Post autor: Zoeva »

Całkiem dobrą sprawą jest oczywiście akupunktura warszawa rosamedclinic.pl/medycyna-naturalna/ . Sama niedawno byłam tutaj na tego typu zabiegu i czuję się po nim rewelacyjnie, jestem zrelaksowana, nie czuję takiego napięcia jak dotychczas. Jest to fantastyczne miejsce.
ODPOWIEDZ