Probiotyki - wybór

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Sunoł

Probiotyki - wybór

Post autor: Sunoł »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was jak radzicie sobie z problemami jelitowymi i jednocześnie na co warto zwrócić uwagę jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości probiotyków które wspierają florę bakteryjną i pozwalają odbudować zdrowie i samopoczucie, bo jakoś ze względu na stres jest u mnie z tym trudno.
Sekeń

Re: Probiotyki - wybór

Post autor: Sekeń »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i również uważam, że warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez MyNarum ponieważ probiotyki pozwalają skutecznie zadbać o jelita, florę bakteryjną i jednocześnie poprawić samopoczucie oraz odporność. Ja zawsze przy antybiotyku je biorę i mam nadzieję, że Wam również będą w stanie realnie pomóc.

czarno białe czółenka
Ołek

Re: Probiotyki - wybór

Post autor: Ołek »

Natomiast jeżeli będziecie także chcieli zadbać o zdrówko swoich maluchów to warto sprawdzić dodatkowo FruitMax kids https://mynarum.com/fruitsmax-kids-500mg ponieważ są to witaminy 21 naturalnych liofilizowanych owoców, witamina C oraz Probiotyk Narine wszystko w jednej tabletce do ssania dla maluchów, jeżeli często chorują to na pewno będzie optymalne wsparcie :)
Heśka

Re: Probiotyki - wybór

Post autor: Heśka »

Interesujący temat, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że temat jeszcze się rozwinie bo rzeczywiście zależy nam na tym aby dbać o swoje zdrowie na co dzień i tym bardziej radzić sobie ze złym samopoczuciem oraz problemami z jelitami które przekładają się na ogólne samopoczucie.
Kamila

Re: Probiotyki - wybór

Post autor: Kamila »

Heśka pisze: ↑21 kwie 2021, 10:36 Interesujący temat, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że temat jeszcze się rozwinie bo rzeczywiście zależy nam na tym aby dbać o swoje zdrowie na co dzień i tym bardziej radzić sobie ze złym samopoczuciem oraz problemami z jelitami które przekładają się na ogólne samopoczucie.
Tyle tego dostępne, że trudno się zdecydować.
Travista

Re: Probiotyki - wybór

Post autor: Travista »

Moim zdaniem Multilac Baby, posiada jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii - LGG i ma wygodną postać kropli, nie ma żadnego problemu z aplikacją, bo można go dodać np. do napoju. Uniwersalny, nadaje się zarówno dla maluchów od drugiego m-ca życia. Sama przyjmuję w formie kapsułek wersję dla dorosłych.
ODPOWIEDZ