Psycholog dla dziecka

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
poolaa
Posty: 31
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Psycholog dla dziecka

Post autor: poolaa »

Może Wam się przydać namiar na psychologa dziecięcego. Polecam więc zajrzeć na stronę http://centrum-futurum.pl/ , gdzie znajdziecie informacje na temat Centrum Futurum. Jest to placówka specjalistyczna, która zajmuje się właśnie leczeniem dzieci.
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Koala33 »

Nie wiem skąd jesteś, ale np świetni psychologowie są też w Centrum Psychologicznym Sens w Mińsku mazowieckim. Świetni specjaliści, którzy dają ogromne wsparcie.
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Zakręcona »

Ja na szczęście nie musiałam nikogo szukać do swoich dzieci, ale znam takie przypadki. Jeżeli chodzi o psychologów to jest to wrażliwy temat, trzeba wybierać empatycznych, doświadczonych specjalistów. Jeżeli jesteście z Łodzi i okolic to zerknijcie sobie na stronkę http://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ W tej poradni przyjmuje wielu psychologów, psychiatrów, którzy pomogą w przeróżnych problemach.
Jagodaś

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Jagodaś »

Moim zdaniem świetną kliniką, która zajmuje się terapią młodych pacjentów jest Psychomedic Warszawa. Pracujący tam specjaliści są sympatycznymi osobami, które szybko nawiązują dobrą relację z pacjentem. Mają spore doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi, co objawia się przede wszystkim dość szybko zauważalnymi efektami terapii. Jeśli ktoś chciałby skontaktować się z tą kliniką, dołączam numer telefonu 22 253 88 88
ODPOWIEDZ