Rehabilitacja z EMS

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Otton
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 17:33

Rehabilitacja z EMS

Post autor: Otton »

Witam serdecznie! Powiedzcie mi, czy słyszeliście może o tym jak dobrze sprawdza się EMS w rehabilitacji? Ja od niedawna szukam właśnie skutecznego sposobu na rehabilitację to w jakimś krótszym czasie, żeby szybciej wrócić do sprawności. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy ktoś z was chodził na rehabilitację w takim wymiarze. Podzielicie się doświadczeniami?
muzia

Re: Rehabilitacja z EMS

Post autor: muzia »

Ja to doskonale wiem, jak ma wyglądać nasze zdrowie, ale jak już sobie coś zrobię, to jestem sama sobie winna. Niestety, moje dziecko, już pełnoletnie, od urodzenia ma zniekształcenie jednego z palców lewej dłoni. I dopiero teraz chcemy coś z tym zrobić. Lekarz z tej https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/inne-choroby/ kliniki może nam pomóc i tylko on. Dr Matuszewski doskonale zna specyfikę problemu.
Zdzisław41

Re: Rehabilitacja z EMS

Post autor: Zdzisław41 »

Jeżeli potrzebujecie pomocy z zakresu rehabilitacji, ortopedii lub chirurgii naczyniowej, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego centrum medycznego Body Move w Warszawie - https://bodymove.pl/usg-piersi-warszawa/ . Czy ktoś z Was również korzystał z ich oferty?

bella lux
Awatar użytkownika
alena
Posty: 197
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Rehabilitacja z EMS

Post autor: alena »

Rehabilitacja jest kluczowa do sprawności fizycznej, dlatego najlepiej jeżeli będzie przeprowadzana pod okiem profesjonalistów. W związku z tym , powinniście zapoznać się z ofertą http://rehapro.com.pl która na pewno sprosta waszym oczekiwaniom.
Gładki

Re: Rehabilitacja z EMS

Post autor: Gładki »

Prywatna opieka zdrowotna często obejmuje usługi endokrynologiczne, które są kluczowe dla osób z zaburzeniami hormonalnymi. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ prezentuje opcje diagnostyki i leczenia schorzeń takich jak cukrzyca czy niedoczynność tarczycy.
ODPOWIEDZ