Zatrucie alkoholowe

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Cześko

Zatrucie alkoholowe

Post autor: Cześko »

Cześć! W mieszkaniu obok w tym samym bloku mieszka sąsiad, który zdecydowanie uwielbia często imprezować. Nie brakuje tam sporych ilości alkoholu. Nie trwało to długo, w końcu jego organizm się poddał i doznał zatrucia. Poleciłem mu ośrodek dla uzależnionych Forest, który leczy ludzi z zatrucia alkoholowego. Po detoksykacji czuję się znakomicie, a po alkohol się już znacznie rzadziej.
Awatar użytkownika
Marynia
Posty: 8
Rejestracja: 24 mar 2020, 9:01

Re: Zatrucie alkoholowe

Post autor: Marynia »

Możesz wybrać przychodnie zajmującą się detoksykacją organizmu uzależnionego z toksyn etylowych. Kompleksowy detox i nawodnienie + dostarczenie elektrolitów znajdziesz we Wrocławskim gabinecie: http://detoks.wroclaw.pl/.

Lub przeczytaj ciekawy artykuł: https://nasz-gabinet.pl/detoksykacja-w- ... koholizmu/
Kamińsky

Re: Zatrucie alkoholowe

Post autor: Kamińsky »

Cześko pisze: ↑24 sty 2021, 17:49 Cześć! W mieszkaniu obok w tym samym bloku mieszka sąsiad, który zdecydowanie uwielbia często imprezować. Nie brakuje tam sporych ilości alkoholu. Nie trwało to długo, w końcu jego organizm się poddał i doznał zatrucia. Poleciłem mu ośrodek dla uzależnionych Forest, który leczy ludzi z zatrucia alkoholowego. Po detoksykacji czuję się znakomicie, a po alkohol się już znacznie rzadziej.
W Warszawie odtrucia alkoholowe robi Medyczny Detox, polecam tą klinikę, pomogli bardzo mojemu przyjacielowi.
ODPOWIEDZ