Autoklaw medyczny - wybór

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Eśka33

Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Eśka33 »

Na jaki autoklaw medyczny warto postawić, gdzie go szukać i oczywiście w jakich sklepach/hurtowniach można liczyć na najlepsze ceny. Szukam sprzętu który będzie cechował się wysokim standardem sterylizacji. Liczę, że trochę temat się rozwinie i też nie przepłacę z Waszym wsparciem :)
Wioleńka

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Wioleńka »

Akurat co do wyboru wyposażenia kosmetycznego warto sprawdzić hurtownię kosmetyczną FineFactory u których znajdziecie również świetne modele autoklaw, jak Enbio S https://finefactory.pl/106532-autoklaw- ... 0mmx135mm- ze względu na dużą dokładność i jednocześnie możliwość sterylizacji kilku pakietów narzędzi jednocześnie. Pozdrawiam!
Hańka

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Hańka »

Dokładnie, jak już szukacie porządnego sprzętu do swojego gabinetu kosmetycznego to na pewno warto tutaj wymienić hurtownię FineFactory i też autoklawy w wersji endo S jednocześnie KOD ENBIO200 daje 200ZŁ Rabatu, także według mnie zdecydowanie warto. Tym bardziej, że można sporo narzędzi sterylizować jednocześnie.

strony z aranzacja wnetrz
Eśka33

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Eśka33 »

Hańka pisze: ↑19 wrz 2021, 22:43 Dokładnie, jak już szukacie porządnego sprzętu do swojego gabinetu kosmetycznego to na pewno warto tutaj wymienić hurtownię FineFactory i też autoklawy w wersji endo S jednocześnie KOD ENBIO200 daje 200ZŁ Rabatu, także według mnie zdecydowanie warto. Tym bardziej, że można sporo narzędzi sterylizować jednocześnie.
O super, takich informacji szukałam! Oby jeszcze trochę wskazówek się pojawiło bo jednak doposażenie salonu kosmetycznego nie należy do prostych zadań ;)
EmilkaDeś

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: EmilkaDeś »

Kompletowanie akcesoriów, narzędzi i sprzętów do salonu kosmetycznego, czy fryzjerskiego to jak najbardziej poszukiwania warto zacząć od hurtowni FineFactory u których będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny oraz fryzjerski. Wspomniany model Enbio S jest na ten moment na pewno jednym z najlepszych rozwiązań. Skutecznie sterylizuje i jednocześnie można od razu większą ilość narzędzi wrzucić , idzie to szybko i działamy dalej!
Joluś11

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Joluś11 »

Jeżeli chodzi o sprzęt medyczny to najlepiej stawiać na sprawdzonych dostawców a takim jest ten polski producent https://www.inmed.pl/o-firmie/o-inmed/ który ma bogatą ofertę produktową dla szpitali i klinik medycznych. U nich dostaniesz wszystko począwszy od lamp operacyjnych, mostów zasilających aż do osprzętu stanowiskowego. Zrób listę potrzebnych rzeczy i prześlij im do wyceny.
ODPOWIEDZ