Ortodonta w Krakowie

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Robiś

Ortodonta w Krakowie

Post autor: Robiś »

Szukam aktualnie dobrego lekarza specjalizujacego się w prostowaniu ząbków.....

Kogo w Krakowie polecicie?
Michniś

Re: Ortodonta w Krakowie

Post autor: Michniś »

omka pisze:Szukam aktualnie dobrego lekarza specjalizujacego się w prostowaniu ząbków.....

Kogo w Krakowie polecicie?
Polecam wybrać się na konsultację do kilku gabinetów. Zobaczysz co Ci tam zaproponują oraz ile będzie to kosztowało. Aczkolwiek tutaj nie polecam sugerować się jedynie ceną ale doświadczeniem lekarza. Leczenie ortodontyczne bywa trudne oraz wymaga sporego wyczucia.

Jednym z lepszych gabinetów do których możesz się zapisać jest to studio medycyny estetycznej
https://studiose.med.pl/ortodoncja/

Sama prostowałam tam zęby i jestem zadowolona.
malwinaryś

Re: Ortodonta w Krakowie

Post autor: malwinaryś »

Gabinet techniki lingwalnej ortolingwa2.pl stacjonarnie znajdziesz właśnie w Krakowie. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Moja córka prostowała zęby właśnie u nich i polecam z całego serca. Potrafią nawiązać świetny kontakt z najmłodszymi, dzięki czemu każda wizyta odbywała się w spokojniej i miłej atmosferze. Na każdym etapie miałam poczucie, że korzystamy z pomocy profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów. Zostałyśmy dokładnie poinstruowane, jak dbać o aparat lingwalny. Córka nie miała z nim najmniejszego problemu i nie czuła żadnego bólu przy noszeniu.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Ortodonta w Krakowie

Post autor: moderator »

Niestety akurat ja nie znam żadnego ortodonty z tego miasta więc w tym zakresie nie będę w stanie pomóc. Jeśli chodzi natomiast o samą Warszawę to na pewno bardzo dobrym specjalistą ortodontą jest https://persdental.pl/ którego mogę każdemu polecić. Ja uczęszczam do niego od dłuższego czasu i co najważniejsze widzę właściwe postępy.
żubr

Re: Ortodonta w Krakowie

Post autor: żubr »

Jeżeli chcecie trafić na jakościowego ortodontę, to w moim mniemaniu warto skorzystać z tej strony internetowej https://ortodontica.pl/ gdzie znajdziecie naprawdę jakościowych ortodontów. W moim mniemaniu są to najlepsi specjaliści, którym warto zaufać.
ODPOWIEDZ