Paznokcie - moda czy klasyka

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Małko

Paznokcie - moda czy klasyka

Post autor: Małko »

Na co stawiacie, jeśli chodzi o manicure hybrydowy? Idziecie w zgodzie z modą, sprawdzacie jakie są nowinki w tym zakresie, inspirujecie się zdjęciami w internecie? (lub gdziekolwiek indziej?) czy stawiacie na klasykę, typu french, pastele, jednokolorowe paznokcie. Sama stawiam chyba na to drugie, jak już chcę zaszaleć, to zawsze są to czerwone paznokcie :)
AgnieszkaWiązadło

Re: Paznokcie - moda czy klasyka

Post autor: AgnieszkaWiązadło »

Wiesz, trudno odpowiedzieć jednoznacznie na zadane pytanie. Dość często można wpaść w taką pułapkę gdy uważa się, że tylko klasyczne rozwiązania są najlepsze. Sama tak uważałam do czasu jak nie zaczęłam czytać o najnowszych produktach w dziedzinie manicure. To co się wydarzyło przez ostatnie kilka lat to prawdziwa rewolucja w jakości. Oczywiście mam tutaj na myśli produkty sprzedawane w rozsądnych cenach. Jeśli chcemy wykonać wymarzone paznokcie we własnym zakresie to najlepiej się sprawdzą akrylożele Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/akrylozele ... l-gelastic To bardzo znana i ceniona firma na tym rynku. Więcej szczegółów o tym jak osiągnąć profesjonalne rezultaty dowiemy się z ich blogu.
maruś

Re: Paznokcie - moda czy klasyka

Post autor: maruś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://mosciccy.pl/
maruś

Re: Paznokcie - moda czy klasyka

Post autor: maruś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://paparazzifashion.pl/produkt/suk ... uza-00245/
Fiśka

Re: Paznokcie - moda czy klasyka

Post autor: Fiśka »

Serdecznie wam polecam stronę https://wkobiecymwydaniu.pl/ to fajny kobiecy blog a w nim mnóstwo ciekawych i pomocnych artykułów na temat zdrowia, urody, mody czy na tematy z życia codziennego. To jeden z moich ulubionych blogów. Jest tam wiele porad i ciekawostek. Zobaczcie poczytajcie.
ODPOWIEDZ