Zadbane dłonie

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Dirtia

Zadbane dłonie

Post autor: Dirtia »

Tez jesteście zdania, że zadbane i estetyczne dłonie są wizytówką każdej kobiety? I nie, wcale nie chodzi mi tak naprawdę o to, żeby były to długie, pomalowane paznokcie. Ale odpowiednio wypiłowane paznokcie, nawilżone dłonie to podstawa. Kupiłam sobie ostatnio rewelacyjny krem do rąk i ciała z Victoria Vynn, nie tylko świetnie nawilża, ale też pięknie pachnie.
Róża

Re: Zadbane dłonie

Post autor: Róża »

Popieram, bo zdecydowanie manicure hybrydowy to wygodne rozwiązanie. Jednocześnie warto zadbać o płytkę paznokcia i dłonie. Dobra kosmetyczna dobierze optymalne rozwiazanie. Jakby co polecam wam moją Sylwię https://fajnepaznokcie.pl/salon-kosmetyczny/warto umówić się na wizytę i podjechać do niej.
nadiaa10

Re: Zadbane dłonie

Post autor: nadiaa10 »

Też jestem tego zdania, że manicure hybrydowy to świetna sprawa. Robisz paznokcie raz na miesiąc i masz z głowy. Przy manicure hybrydowym warto wybrać sprawdzone lakiery hybrydowe które oferuję hurtownia kosmetyczna LaDiosa.
Claudia

Re: Zadbane dłonie

Post autor: Claudia »

Ogólnie skórę na dłoniach mam w dobrej kondycji ale skórki często za suche i haczące. Wtedy sięgam po krem ze śluzu ślimaka do skórek i paznokci, ten krem jest fantastyczny. Od razu paznokcie wyglądają na zadbane
fellis

Re: Zadbane dłonie

Post autor: fellis »

Zima trwa, w sumie dopiero się zaczęła, a my już myślimy o wiośnie, a na pewno ja. Sprawdzam sobie aktualnie, jak powinny wyglądać paznokcie wiosenne tutaj https://kobietyaktywne.pl/paznokcie-wiosenne/ . Muszę powoli szukać inspiracji. Rok się kończy i czas na przygotowanie się na dobrodziejstwa 2024.
melba

Re: Zadbane dłonie

Post autor: melba »

Według mnie zadbane dłonie to takie, które są czyste, mają nawilżoną skórę a do tego ładnie pomalowane paznokcie. Lubię lakiery do paznokci hybrydowe, bo pozwalają dłużej cieszyć się manicure bez odprysków, rys. Zazwyczaj noszę kolory nude, tego wymaga ode mnie praca. Na więcej kolorów pozwalam sobie na urlopie.
ODPOWIEDZ