Gdzie na kurs jazdy?

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Husajn
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 21:13

Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: Husajn »

Gdzie polecilibyście mi zapisać się na kurs jazdy w Warszawie? Słyszałem, że w auto szkole lejdis-gentleman-osk.pl są naprawdę porządni instruktorzy. Wiecie coś więcej na ten temat? Przydadzą mi się rady ;)
Awatar użytkownika
Sofroniusz62
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 5:10

Re: Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: Sofroniusz62 »

Jeśli chcesz wiedzieć, to ja uważam, że to najlepsza auto szkoła w Warszawie właśnie ze względu na dobrych instruktorów. Tłumaczą dokładnie, dzielą się cennymi wskazówkami, a przede wszystkim mają dystans. Polecam każdemu.
tómurtus

Re: Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: tómurtus »

Trochę się rozglądałem za odpowiednią szkołą nauki jazdy. W końcu trafiłem na stronę https://testosk.pl/ i wam też polecam tam zajrzeć. Jest to ośrodek szkolenia kierowców TEST, który znajduje się w Olsztynie. Tam nauczą was wszystkiego co niezbędne do zdania egzaminów państwowych.
Łojczyk43

Re: Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: Łojczyk43 »

Sofroniusz62 pisze: ↑03 lut 2021, 12:12 Jeśli chcesz wiedzieć, to ja uważam, że to najlepszy http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/]kurs na pojazdy uprzywilejowane właśnie ze względu na dobrych instruktorów. Tłumaczą dokładnie, dzielą się cennymi wskazówkami, a przede wszystkim mają dystans. Polecam każdemu.
Kiedy robiłem tam kurs prawa jazdy to strasznie się stresowałem, ale grunt to dobry instruktor. Człowiek z podejściem do kursanta i było znacznie lżej. Zdałem!
Awatar użytkownika
White
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: White »

W Poznaniu jest szkoła jazdy, która mogę śmiało polecić. Polecam zajrzeć na stronę https://www.zdajprawko.pl/, gdzie można znaleźć do nich kontakt i sprawdzić obecną ofertę. Z nimi na pewno uda wam się szybko i bezproblemowo zdać egzamin - w moim przypadku tak było ;)
ODPOWIEDZ