Instalacja LPG Płock

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Adnan
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:42

Instalacja LPG Płock

Post autor: Adnan »

Chcę obniżyć koszty użytkowania auta i rozważam montaż instalacji gazowej. Kogo w Płocku polecacie do założenia gazu w samochodzie?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
więcesław-63
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2019, 2:28

Re: Instalacja LPG Płock

Post autor: więcesław-63 »

Ja zakładałem gaz w serwisplock.pl. Solidna firma, instalacja od nich służy mi bez awarii już parę lat. Na ich stronie znajdziesz cennik, mają uczciwe ceny.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Instalacja LPG Płock

Post autor: Kaja »

Jeśli planujecie montaż instalacji LPG w Waszym samochodzie, to polecam poczytać sobie artykuł na stronie internetowej https://forum.opel24.com/topic/89773-au ... ploatacji/. Dowiecie się z niego, jak wygląda eksploatacja auta z taką właśnie instalacją.
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Instalacja LPG Płock

Post autor: bylska »

Głównym kryterium przy podejmowaniu decyzji o montażu instalacji gazowej w samochodzie jest jego opłacalność. Sama zdecydowałam się na lpg Opel właśnie ze względu na niższe koszty utrzymania samochodu.
mtauuszsŁ

Re: Instalacja LPG Płock

Post autor: mtauuszsŁ »

Co do autogazu to poczytajcie sobie tu: http://knra.pl/ To strona Koalicji Na Rzecz Autogazu, mają tam dużo przydatnych informacji na temat LPG. Mi bardzo przydała się też znajdująca się na stronie lista specjalistów od LPG, z jednego namiaru stamtąd skorzystałem i dobrze trafiłem.
PawełŻ

Re: Instalacja LPG Płock

Post autor: PawełŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie instalacji lpg to polecam zapoznać się z oferta tej firmy TKT Auto Gaz z miejscowości Ksawerów koło Pabianic. Ja montowałem u nich taki zbiornik https://tktautogaz.com.pl/kontakt i powiem wam, że zrobili taką instalację szybko i sprawnie.
ODPOWIEDZ