Jaka auto szkoła najlepsza?

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
mariam_74
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 21:46

Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: mariam_74 »

Jaka jest według was najlepsza auto szkoła w Warszawie? Wiem, że jest ich dość sporo, ale dla mnie najbardziej atrakcyjna wydaje się oferta lejdis-gentleman-osk.pl. Ktoś z was się tam uczył?
Awatar użytkownika
jan1982
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 9:25

Re: Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: jan1982 »

Robiłem u nich prawo jazdy kategorii A i bardzo dobrze wspominam naukę tam. Tym bardziej że instruktor był bardzo sympatyczny i potrafił wszystko jasno tłumaczyć. Nie miałem też najmniejszego problemu ze zdaniem egzaminu. Gorąco polecam!
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: jakub »

Wiem że w stolicy najlepszą szkołą jest Motostart, ja akurat chodziłem do szkoły na Mokotowie ale mają swoje punkty w całym mieście i cieszą się dobrą opinią i wysoką zdawalnością. Znajomi od razu mi tą szkołę doradzili także ze względu na bardzo dobrych i cierpliwych instruktorów
Pólka-654

Re: Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: Pólka-654 »

jan1982 pisze: ↑15 sty 2021, 14:57 Robiłem u nich http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/ i bardzo dobrze wspominam naukę tam. Tym bardziej że instruktor był bardzo sympatyczny i potrafił wszystko jasno tłumaczyć. Nie miałem też najmniejszego problemu ze zdaniem egzaminu. Gorąco polecam!
Ja właśnie szukam dobrej szkoły jazdy i chętnie poczytam opinie. Warto zapisać się do kogoś sprawdzonego. Ktoś jeszcze ich zna?
Awatar użytkownika
White
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: White »

Jeśli chodzi o Poznań to mogę śmiało polecić szkołę https://www.zdajprawko.pl/ z Poznania. Dzięki nim bez problemu zdałem egzamin i to za pierwszym podejściem ;) Odpowiednio przygotowują zarówno pod kątem teorii jak i praktyki. To bardzo dobre miejsce, jeśli chcecie na luzie podejść do kursu, ale jednocześnie nauczyć się wszystkiego co istotne.
sótter

Re: Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: sótter »

W sumie też mnie to zastanawia, bo tak naprawdę sporo w tym temacie już się dowiedziałam, ale nadal pewności nie mam.. Chodzi o to, że chcę zapisać się do takiej https://prawojazdy-poznan.com.pl/ szkoły. Dla mnie to bardzo dobra placówka, słyszałam, że ma naprawdę fajne wyniki. A co wy na to?
kamiila

Re: Jaka auto szkoła najlepsza?

Post autor: kamiila »

Zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z usług https://osk-konan.pl/ w celu nauki jazdy. Ta renomowana firma szkoleniowa jest znana ze swojego wysokiego standardu obsługi oraz profesjonalizmu, co sprawia, że może być doskonałym wyborem dla Ciebie.
ODPOWIEDZ